Gölbaşı Altus Servisi

Gölbaşı Altus servisi olarak dünyaca ünlü Altus markasının klima cihazı, şofben cihazı, televizyon ve tüm beyaz eşya ürünlerinde siz değerli müşterilerimizin her türlü sorununa çözüm üretmektedir.

Altus ürünlerimizden herhangi biri arızalandığı takdirde veya Altus cihazlarında parça değişimi söz konusu olduğunda müşterilerimiz ile karşılıklı istişare etmeden ve onay almadan herhangi bir işlem yapmamaktayız. Parçaların orijinali ile değişimini ancak sizlerin onayınız olduktan sonra gerçekleştirmekteyiz.

Gölbaşı Altus servisi olarak Altus marka klima ürünleriniz için ekibimiz genel bakıma geldiğinde,ürünlerinizin gaz dolumu işlemini, cihazınızın filtre temizliğini ve eskimiş ve arıza çıkartma ihtimali olan parça varsa değişmesi gereken parçaların olup olmadığını kontrol etmektedir. 

Gölbaşı Altus servisi olarak klima cihazlarınızın rutin bakımını gerçekleştirdikten sonra cihazınız ile ilgili sizlere bir takım tavsiyelerde ve önerilerde bulunmaktadır.

Bu tavsiyelerimiz ve önerilerimiz arasında klima bakımınızı aksatmamanız üzerinde önemli durulur. Klimalarınızın filtre temizliğini düzenli olarak yaptırmalıve ayrıca Altus klima ürünlerini kullanırken Çin malı kalitesiz gaz kullanılmamalıdır. Aksi taktir de cihazınızın kompresörü bozulur ve klima cihazınız tamamen kullanılamaz hale gelir.

Gölbaşı Altus servisi olarak personellerimiz klima cihazınızın rutin kontrolüne geldiğinde cihazın gaz durumunu kontrol etmektedir. Eğer cihazınızda gaz kalmamış ise bu durum kompresörlerin yanmasına sebep olabilir veklimacihazınız kullanılamaz hale gelir.

Bu gibi sorunların önüne geçmek için Gölbaşı Altus servisi ekibimizden cihazınızın kullanımı hakkında detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Altus marka beyaz eşya cihazlarından olan buzdolabı ürününü satın aldıktan sonra kullanımı konusunda Gölbaşı Altus servisi ile irtibata geçerek aklınıza takılan her türlü soru ve sorunlarınız için günün her saati danışabilirsiniz.

Altus buzdolabı ürününüzde su akıtma sorunu varsa Gölbaşı Altus servisi ile irtibata geçerek yardım almanız gerekmektedir.

Altus marka televizyon cihazınızda ekranda dikey ya da yatay çizgiler çıkıyor ise ilk önce cihazınızı tamamen prizden çekin ve kısa bir süre bekledikten sonra cihazınızın fişini tekrar prize takın ve cihazınızı tekrar açın.

Halen cihazınız eski performansında çalışmıyorsa en kısa sürede Gölbaşı Altus servisi müşteri temsilcisinden veya çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Önemli beyaz eşya ürünlerinden olan çamaşır makineleri de programda çalışırken aniden durabilir. Bunun sebebi ilk olarak çalıştırdığınız programın bitmesi olabilir.

Eğer programınız bitmediği halde cihazınızda bir durma sorunu tespit ettiyseniz sorununuzun çözümü için Gölbaşı Altus servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek hemen yardım istemelisiniz.

Gölbaşı Altus Servisi müşterilerine en hızlı şekilde hizmet verebilmek için mobil ekiplerini de hizmete sunmuştur.

Altus ürünlerini severek kullanan siz değerli müşterilerimiz, arıza durumlarında hiç telaş yapmadan bizi arayınız. Ayrıca arıza oluşumunu beklemeden şofben veya klima bakımı için Altus teknik servis merkezimizden randevu alabilir veya taleplerde bulunabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!