Gölbaşı Alarko Servisi

Gölbaşı Alarko Servisi, Ankara Gölbaşı’nda Alarko marka cihazları kullanan her eve garantili teknik destek sağlıyor. 

Gölbaşı Alarko Servisi
Gölbaşı Alarko Servisi

Kombiklima ve şofbenlerde kaliteli ürünleri ile ev ve işyerlerinde yerini alan Alarko markası geniş bir kitleye hitap etmektedir. Cihazları genel anlamda kullanımı kolay pratiktir.

Ancak her cihazda olduğu gibi Alarko marka cihazlarda da genel bakım önemlidir. Yıllık bakım yapıldığı takdirde genellikle Alarko marka cihazınızda pek sorun yaşamazsınız. Kombi ve klimalar ortamın havasını değiştiren cihazlardır. Duruma göre sürekli çalıştırıldığında bakımlarının da yapılması gerekir. Bakımı aksatılan cihazlarda daha çok arızanın ortaya çıktığı açıktır.

Gölbaşı Alarko Servisi olarak Alarko marka cihazlarda herhangi bir sorun yaşamamanız adına yıllık bakımları Gölbaşı sakinleri için yapmaktayız. Yılların deneyimli firması olarak kombi, klima ve şofbenlerde profesyonel ekibimizle sizlere garantili hizmet veriyoruz.

Klimalar bahar ve yaz aylarında sıcaktan bunalan insanların rahatlaması için en etkili cihazlardır. Klimanın esas görevi ortamı soğutması ya da ısıtmasıdır. Bunu yapamadığı takdirde cihazın iç ya da dış ünitesinde bir sorun var demektir. Klimanın en etkili parçaları fan motoru ve kompresördür.

Bu nedenle ilk olarak bu kısımların kontrolü gerekecektir. Alarko klimalar konusunda deneyimli teknisyenlerimiz sizler için bu kısımlara gerekli bakımı sağlayacaktır. Eğer aksamlardan bozulan bir yer var ve değişmesi gerekiyor ise bunu orijinal Alarko yedek parça ile yapacaktır. Klimanızın filtreleri de bakım kapsamında temizlenecektir. Böylelikle klimanızdan tam verim alabileceksiniz.

Kombinin sıcak su sağlamaması ise günlük olarak aldığımız şikâyetlerden bir tanesidir. Kombiler sıcak su ayrıştırmada üç yollu vanadan yardım alırlar. Bu üç yollu vana hem musluğa hem de kalorifer hattına giden suyu ayırmaktadır. Herhangi bir tıkanıklıkta su sadece bir bölüme gidecektir. Bu da sıcak sudan musluktan ya da kaloriferden verim alınamamasına yol açacaktır. Ya petekler aşırı ısınacak ya da sıcak su tarafı çok ısınacaktır.

Bu sebeple gerekli bakımın yapılması ve eğer üç yollu vanada bir arıza var ise acilen onarılması gerekmektedir. Kombi, klima ya da şofbenlerinize onarılamayacak düzeyde parçalar var ise bunları Alarko markasının kendi orijinal parçaları ile değiştirdiğimizden cihazınız ilk günkü performansına kavuşacaktır. Gölbaşı Alarko Servisi olarak bizlere Ankara için tek numaramızdan ya da internet sitemizden anında ulaşabilirsiniz. Gece gündüz demeden Alarko marka tüm cihazlarınıza gereken bakımı sağlıyoruz. Bakım sonrasında sizlere servis garantisi veriyor ve bir yıl boyunca garantimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Gölbaşı Alarko Servisi olarak müşterilerimize günün 24 saati Alarko marka cihazları konusunda aralıksız hizmet veriyoruz. Bu anlamda başkentte dakik ve kaliteli servisçiliğin de önüne açmış bulunuyoruz. Bilindiği gibi insanlar geç kalan servis hizmetlerinden oldukça sıkılmış durumdalar. Çünkü kombi, klima, şofben ve kazan gibi cihazlar günlük ihtiyaçları yoğun bir şekilde karşıladığından kimsenin bekleme lüksü olmamaktadır. Bizler Gölbaşı sakinleri hiçbir suretle mağdur kalmasın diye nöbetçi teknisyen sistemimiz ile gece gündüz yardımcı oluyoruz.

Hem ısıtma hem de soğutma sistemleri konusunda lider markalardan bir tanesi olan Alarko, günümüzde geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor ve memnuniyet içerisinde kullanılıyor. Ancak bazı durumlarda elektrik, gaz ya da tesisat ile ilgili bir takım problemler hiç beklenmedik anlarda ortaya çıkabiliyor.

Böyle durumlarda Gölbaşı sakinlerine hızla yetişiyor ve sorunlarını garantili bir şekilde çözüyoruz. Sıcak su ve ısınma ihtiyacının ne denli önemli olduğu düşünülürse bu konuda herhangi bir taviz vermemek gerekiyor. Bu sebeple gezici servis araçlarımızla anında arızanın olduğu yere gidiyor ve alanında uzman teknisyenlerimiz, Gölbaşı Alarko Servisi kalitemiz ile sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Kombinizden verimli sıcak su alamıyor iseniz su hattına başka bir yerden su karışıyor olabilir, kontrol edilmelidir. Sıcak su alamama durumu diyafram ile alakalı da olabilir. Diyafram contasında meydana gelmiş olan bir arıza nedeni ile cihaz sıcak su sağlamıyor olabilir. Gölbaşı Alarko Servisi teknisyenimiz kombinizdeki kontrolleri gerçekleştirecektir.

Eğer peteklerden bir ısı verimi alamıyorsanız tesisat borularında herhangi bir tıkanıklığın olmadığından emin olmak gerekiyor. Ayrıca pompa devri düşük olabilir ya da üç yollu vana arızalanmış olabilir. Bu gibi bir durumda petek temizliği ve parça değişimi yapılmalıdır. Kombinizde yaşayacağınız bu tür sorunlarda Gölbaşı Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Alarko marka kazanlarda ise aşırı yakıt tüketimi ile karşı karşıya gelebiliyoruz. Öncelikle fan ayarlarının kontrol edilmesi gerekecektir. Fan ayarını düşük ayarda tutabilirsiniz. Kazanınız eğer aşırı yakıt tüketimi yapıyor ise temizliğinin ihmali neticesinde tıkanma sorunu çerçevesinde bu durumu ortaya çıkarabilir. Ancak nihayetinde altında yatan sebep Gölbaşı Alarko Servisi ekiplerimizin yapacağı kontroller neticesinde belli olacak ve ona göre gerekli tedbir alınacaktır.

Klimalar programlarına ve fonksiyonlarına göre çalışan özellikle sıcak yaz günlerinde büyük bir ihtiyacı gideren cihazlardır. Klimanın ayarları uzaktan kumanda ile rahat bir şekilde yapılabilir. Kumandada ortaya çıkabilecek herhangi bir sinyal sorunu var ise gerekli bakım yapılmalıdır.

Kumandanız ile klima iç ünitesi arasındaki mesafe belirtildiği şekilde olmalıdır. Eğer kumandayı iç üniteye doğru tuttuğunuzda bir sinyal alamıyorsanız mesafe ile ilgili bir sorun var demektir. Gölbaşı Alarko Servisi gerekli kontrolleri sağladıktan sonra gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!