Gaziantep Viessmann Servisi

Gaziantep Viessmann Servisi, dünyaca ünlü, kaliteli ve eşsiz cihazları ile bilinen Viessmann ürünleri için sizlere garantili bakım ve onarım işlemlerini yapan köklü bir firmadır.

Viessmann kombişofbenkazan ve klimalar verimli yapıları ile hem ev hem de pek çok işletmede büyük fayda sağlamaktadır.

Kombi ve şofben gibi cihazlar yıllık bakımları yapıldıkları takdirde herhangi bir sorun yaşatmadan çalışmaktadır. Yıllık bakımları Viessmann cihazlarınıza Gaziantep Viessmann Servisi başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Kombiler pek çok farklı kapasitede çalışmakla beraber kış aylarında en çok kullandığımız cihazlar olmaktadır.

Viessmann kombiler pek çok elektronik aksama sahiptir. Ne zaman nasıl bir arıza çıkaracağını kestirmek zordur. Ancak bazı tedbirler almak mümkündür.

Kombilerde gün içerisinde pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Bu arıza kayıtları ile beraber müşterilerimize hızla yetişiyor ve gerekli hizmeti sağlıyoruz.

Kombilerde aldığımız şikâyetlerden bir tanesi sıcak su akmaya başladığında kaloriferlerin, yani radyatörlerin aşırı derecede ısınma sorunudur. Kombiler çalıştığında radyatörleriniz çok ısınıyor ise musluğa ve kalorifer tesisatına giden su ayrılmıyor demektir.

Yani bir tıkanıklık söz konusudur. Bu tıkanıklığın giderilerek iki tarafa da eşit miktarda, istenen şekilde su gitmesi sağlanmalıdır. Gaziantep Viessmann Servisi olarak radyatörlerin aşırı ısınmasına karşı gerekli tedbirleri sizin için alıyoruz.

Viessmann marka şofbenler oldukça kullanışlı ve son teknoloji özellikleri ile donanmışlardır. Müşterilerimizden şofbenler konusunda pek çok soru alabiliyoruz.

Örneğin hermetik şofbenlerde herhangi bir tehlike var mı sorusu bize sıklıkla gelmektedir. Hermetik şofbenler bulundukları ortamdaki oksijeni kullanmazlar. Bu sebeple diğer şofbenlere göre daha güvenilir cihazlardır.

Viessmann hermetik şofbenlerde şayet gaz bağlantılarında bir kaçak yok ise, borunun şofben bağlantısında bir arıza kaçak söz konusu değil ise hiçbir suretle tehlike oluşturmazlar. Bizlere gelen bir diğer soru da hermetik şofben mi bacalı şofben mi tercih edilmeli sorusudur.

Hermetik şofbenler doğrudan dış hava ile temas halindedir. Yanma için dış havayı kullanırlar. Bu sebeple çok daha güvenilirdirler. Gaziantep Viessmann Servisi olarak Viessmann hermetik şofbenleri kullanmanızı öneriyoruz.

Viessmann klimalar ise yazın sıcak havalarda en büyük kurtarıcınız oluyor. Viessmann klimalar farklı modellerde ve kapasitelerde ister ev ister mağaza ister alışveriş merkezi gibi büyük plartformlar için farklı çeşitlerde sunuluyor.

Viessmann kazanlar geniş çaplı hacimleri ve kesintisiz sıcak su sağlamaları ile kazan ihtiyacını son derece verimli bir şekilde karşılıyor. Viessmann’ın tüm cihazları gibi kazanlarında da gereken teknik desteği Gaziantep Viessmann Servisi ekiplerimiz veriyor.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!