Gaziantep Vestel Servisi

Gaziantep Vestel Servisi, beyaz eşyaklimaşofben ve televizyon modelleri ile hemen her evde karşılaşabileceğimiz yılların markası Vestel’in Gaziantep’teki en geniş servis ağına sahip firmasıdır. Vestel cihazları kaliteli olmakla beraber ülkemizin beyaz eşya konusunda lider markalarından bir tanesidir.

Yıllardır evlere sağladığı kolaylık ve konfor ile tercih sebebi olmaktadır. Eğer Vestel marka cihaz tercih ediyorsanız Gaziantep ilimizde bu konuda uzman kadrosu ile sizlere hizmet sağlayan firmamızı da bir yerenot almanızı tavsiye ederiz. 25 yıllık mazisi ile firmamız Vestel’in tüm cihazlarında gerekli müdahaleleri gerçekleştirmektedir.

Vestel’in banyolardaki en büyük yardımcısı hiç kuşkusuz çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri bazı durumlarda arıza ortaya çıkarabiliyorlar. Çamaşır makineleri eğer az miktar bir su ile yıkama yapıyorsa altında yatan sebebe bakmak gerekecektir.

Öncelikle çamaşır makinenizin filtresinde bir tıkanmadan şüphelenilebilir ya da musluk kapalı olabilir ve sorun buradan kaynaklanabilir. Bir diğer unsur ise çamaşır makinesinin kapağının kapanmamış olmasıdır. Gaziantep Vestel Servisi ekiplerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır.

Hem soğuk hem de sıcak hava üfleyerek ortamın konforunu sağlayan Vestel klimalar birbirinden farklı modelleri ile oldukça kullanışlıdırlar. Klimalarda bazı durumlarda arızalar ortaya çıkabilmektedir. Klima kompresörü ısınması dediğimiz olay ile cihaz kendisini korumaya alabilir.

Bakır boru kontrolü, sistem basıncı kontrolü ve kompresör kontrolü ile bu gibi bir durumun üstesinden gelmek mümkündür. Ancak bunu elbette konuya hâkim Gaziantep Vestel Servisi ekiplerimiz yapacaktır.

Günün 24 saati aralıksız bizlere sıcak su sağlayan şofbenler bazı zamanlarda arıza ortaya çıkararak can sıkabilirler. Ancak böyle durumlarda birkaç işlem dahilinde cihazınızdaki sorunu anlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse şofbeniniz çalışmıyor ise ya elektrik kaçağı olabilir ya da gaz akımında sorun olabilir. Gaz bağlantılarının kontrolünü Gaziantep Vestel Servisi teknisyenlerimizi arayarak yaptırabilirsiniz.

Vestel’in birbirinden kullanışlı diğer cihazlarında da sorunlar yaşayabilirsiniz. Vestel kurutma makinenizde ya da Vestel televizyonlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü sorunda uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Vestel bulaşık makinesi su kaçırma, iyi yıkamama ya da program hatası gibi konularda bizlerden tam destek alabilirsiniz. Ayrıca cihazlarınıza gerektiği takdirde Vestel orijinal yedek parça temin ediyor ve cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına katkıda bulunuyoruz.

Gaziantep Vestel Servisi ekiplerimiz Gaziantep’in her ilçesinde gezici araçları ile hizmet vermektedir. Bu anlamda sizlere vakit kaybettirmiyor ve bakım-onarım işlemlerinizi hızla yapıyoruz. Kapıda nakit ya da kartla ödeme seçenekleri, telefonla destek, online destek gibi sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabileceğimiz kanallar ile günün 24 saati iş başındayız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!