Gaziantep Vaillant Servisi

Gaziantep Vaillant Servisi, cihazlarınınz kalitesi ile adından söz ettiren, kombi ve şofbende son teknolojik yenilikleri kullanarak insanların konforunu sağlayan Vaillant cihazlarının gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini yapan servistir.

Kombi ve şofbenler hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını maksimumda karşılayan cihazlardır. Vaillant ise birbirinden farklı modelleri ile insanların bu faydayı en iyi şekilde almasını sağlamaktadır. Gaziantep’da ise Vaillant marka cihazlarınız için gece gündüz demeden çalışan bir servisiniz mevcut.

Kombi ve şofbenler yıllık bakımları mutlaka yapılması gereken cihazlardır. Çünkü kombi ve şofbenler hem elektrik hem de gaz ile çalışan cihazlar olduklarından ortaya hiç beklenmeyen bir anda bu iki kaynaktan ötürü arıza çıkabilir.

Beklenmedik sürprizlerden korunmak için mutlaka gerekli bakımları yaptırmalısınız. Gaziantep Vaillant Servisi olarak biz kombi ve şofbenlerinizde gerekli tüm tedbirleri almaktayız.

Vaillant kombi ve şofbenlerde beklenmeyen arızalar karşımıza geldiğimizde hiç vakit kaybetmeden müşterilerimizin imdadına yetişiyoruz. Vaillant şofbenler konusunda karşımıza çıkan arızalardan birisi şofbenin suyu az ısıtması durumudur.

Şofben suyu az ısıtıyorsa altında yatan sebeplere bakmak gerekecektir. Örneğin ısıtıcılara enerji gitmiyor ise suyun ısınması imkânsızdır.

Şofbenin su ısıtabilmesi için kademe anahtarının sorunsuz bir şekilde çalışması gerekir. Kademe anahtarı arızalanmış ise yetkililerimiz kademe anahtarını onaracak ya da yenisi ile değiştirecektir.  Su basıncında etkili olan sviclerin kontrol edilmesi gerekir.

Svic arızası var ise onarılmalıdır. Isıtıcılardan ikisi de kopuk olabilir ve enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir ki böyle bir durumda Vaillant şofben suyu ısıtmayacaktır.

Şofben kireçlenmesi dediğimiz durumda şofben tabakadan ötürü suyu çok geç ısıtacaktır. Şofben kireçlenmesi arızasını firmamız yetkilileri ortadan kaldırmaktadır.

Gaziantep Vaillant Servisi Vaillant marka şofbenlerinizin ısıtmama sebebini bularak kesin suretle onarımını yapmaktadır.

Kombilerde de su sızdırma, sıcak su vermeme ya da az ısıtma gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Kombiler çalışırken peteklerin üst kısmı çok sıcak alt kısmı soğuk ise muhtemelen kalorifer hattında bir tıkanıklık söz konusudur.

Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk ise kalorifer hattı su kireçlenmesi meydana gelmiş olabilir, gerekli kontroller yapılmalıdır. Kombinin sıcak su ve kalorifer hattını ayıran bölümü arızalanmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Radyatör tesisatının yapımı esnasında bir hata olmuş ve bu hata gözden kaçırılmış ise peteklerinizin az ısınması gibi bir durum söz konusu olabilir. Ayrıca radyatörlerinize reglaj ayarı da yaptırmanız önemlidir. Vaillant kombilerinizde bu gibi sıcak su ya da ısı sorunları yaşıyorsanız

Gaziantep Vaillant Servisi olarak bizlerle günün her saati irtibata geçebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!