Gaziantep Siemens Servisi

Gaziantep Siemens Servisi, Siemens cihazlar konusunda uzman ekibi ile cihazınızın taşınmasından montajına, bakımından yıllık kontrollerine tam kapsamlı hizmet sunan yılların merkez servisidir. Beyaz eşyaları ile tüm dünyada kalite ve pratikliği sunan Siemens’in Gazianteplı kullanıcılarına garantili hizmet sunmaktayız.

Banyoda ve mutfaklarda günlük işlerin kolaylığını sağlayan bu cihazlar alanında uzman kişiler tarafından bakımı yapıldığı takdirde sorun çıkarmamaktadır. Parça bakımı, parça testi, elektrik testi gibi işlemleri yaparak cihazlarınızın kusursuz bir şekilde çalıştığından emin oluyoruz. Üstelik günün 24 saati ulaşılabilir nöbetçi teknisyenlerimiz ile bu konuda sınır tanımıyoruz.

Siemens’in birbirinden farklı özellikte klimaları mevcuttur. Bu klimalar her ne kadar dayanıklı olsalar da bazı durumlarda arızaya geçebiliyorlar. Klimaların esas işlevi soğuk ya da sıcak hava üflemektir. Eğer klimanız bunu yapamıyorsa muhtemelen kompresör ya da fan motorunda bir arıza vardır.

Ayrıca klimanız üflüyor ama yeterli derecede üflemiyor ise filtre bakımının yapılması gerekir. Gaziantep Siemens Servisi yardım birimimiz klimanızdaki sorunu hızlı bir şekilde tespit ederek gerekli bakım-onarım işlemlerini yapacaktır.

Siemens’in birbirinden kullanışlı televizyonlarını tercih edenler gayet memnun kalıyorlar. Ancak bazı arızalar marka ile ilgili değildir ve ne zaman ortaya çıkacağı belli olmamaktadır. Televizyon açılıyor ama bir müddet sonra kendiliğinden kapanıyorsa devrelerde aşırı ısınma sorunu olabilir. Bir korunma tedbiri olarak kendisini kapatıyor olabilir. Ancak arızanın tam olarak tespit edilebilmesi için Gaziantep Siemens Servisi teknik ekibimizden yardım isteyiniz.

Mutfaklarda yemek pişirmek için kullandığımız fırınlarda da farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Fırın ocak çakmağı sürekli olarak çakıyor ise bunun nedeni büyük ihtimal ocağın çakmak kısmı düğmesine bir sıvı dökülmesidir. Ocak düğmelerinin kuru kalması son derece önemlidir.

Ocak fırın düğmesini yerinden çıkararak temizleyebilirsiniz. Ancak sorun bir şekilde devam ederse Gaziantep Siemens Servisi online randevu sistemimizden arıza kaydı oluşturup destek isteyebilirsiniz.

Buzdolapları konusunda ise bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi buzdolabı tabanının buzlanma yapmasıdır. Buzdolabı tabanında meydana gelen buzlanmalar genel olarak kanal tıkanmaları ile ilgilidir. Kanal tıkanmaları buzdolaplarında sık karşılaştığımız bir konu olduğundan bu konuda Gaziantep Siemens Servisi personelimizden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Çamaşır ve bulaşık konusunda Siemens marka cihazlar son derece etkili olmaktadır. Özellikle son çıkardığı cihazlar ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hem çamaşır makinesi hem de bulaşık makinesinde bizlere gelen arıza kayıtlarından birisi program takılıyor sorunudur.

Eğer Siemens bulaşık ve çamaşır makinenizde program takılıyor ise elektronik kart kontrolü yapılmalıdır. Elektronik kart kontrolünü ve gerekirse değişimini Gaziantep Siemens Servisi uzman birimlerimiz yapmaktadır. Servis merkezimiz günün 24 saati aktif olarak hizmet verdiğinden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!