Gaziantep Regal Servisi

Gaziantep Regal Servisi olarak 25 yıl önce müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız bu yolda ilçe, semt, mahalle fark etmeksizin müşterilerimizin tüm taleplerine cevap veriyoruz. Bilindiği gibi Regal, beyaz eşyaklima ve televizyon konusunda oldukça iddialı markalardan birisidir.

Ev ve işyerlerinde sıklıkla gördüğümüz Regal marka cihazların tam teşekkülü bakımı ve onarımı profesyonel ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Bizler için öncelik daima müşterilerimizin güveni olmuştur.

Bu sebeple gece gündüz mesafe demeden hızlı bir şekilde vararak işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde tamamlıyoruz. Ayrıca Regal markasının orijinal yedek parçaları ile cihazların tam fonksiyon çalışmasına katkıda bulunuyoruz.

Regal’in mutfaklarda kullanılan cihazlarından birisi buzdolaplarıdır. Oldukça kullanışlı olan buzdolapları gerekli bakımlar dahilinde sorun çıkarmazlar. Buzdolabınız soğurma işlemini sistemindeki gazla yapar. Normal şartlarda bu gaz yıllarca bitmez.

Ancak bazı durumlarda kaçak ortaya çıkabilir ve bu gaz 6-7 ay gibi kısa bir zamanda biter. Gaz kaçağının tespit edilip önlemlerin alınması gerekir. Gaziantep Regal Servisi merkez birimimiz arıza kaydı ile beraber ekibini ev ya da işyerinize gönderiyor ve gaz dolum işlemlerini yaptırıyor.

Regal’in bir diğer kullanışlı cihazı sıcak su ihtiyacımızı kesintisiz giderebildiğimiz şofbenlerdir. Şofbenlerde karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi şofben çalışırken alevin aniden sönmesidir. Cihazınızı bir süre kapalı beklettikten sonra yeniden çalıştırabilirsiniz.

Ancak sorun devam ediyorsa şofbenin dedantöründe bir sorun çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Gaziantep Regal Servisi ekibimiz gerekli gördüğü takdirde yedek parça değişimi yaparak bu sorunu çözmektedir.

Akşamları eve geldiğimizde sevdiğimiz programları takip ettiğimiz televizyonumuzda bir arıza çıktığında ise keyfimiz yarıda kalabilmektedir. Televizyonlarda karşımıza çıkan televizyon ekranındaki dik çizgiler bazı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Eğer Regal marka televizyonunuz plazma ise bufer kartından kaynaklı bir sorun olabilir, kontrol edilmelidir. Cihazınız için gerekli kontrolleri Gaziantep Regal Servisi operasyon merkezimizden gelecek olan ekiplerimiz yapacaklardır.

Soğuk hava üfleme konusunda oldukça verimli iş çıkaran Regal klimalarınızın yıllık bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin. Yıllık bakımla beraber klimanızda elektronik kart değişimi, salon-kaset-tavan tipi klima fan motor revizyonu, kapasitör değişimi, dört yollu valf değişimi, kontaktör değişimi, fan koruyucu ızgara değişimi, gövde alt sac değişimi gibi klimanız için gereken tüm işlemler Gaziantep Regal Servisi yetkili birimimiz tarafından yapılmaktadır.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinde su kaçırma olayı sık bir şekilde görülebiliyor. Eğer çamaşır makineniz suyu cihazın altından kaçırıyor ise tahliye hortumu yerinden çıkmış olabilir. Bununla beraber kazan da zamanla delinmiş olabilir. Rezistans yerinden oynamış ise su kaçırma görülebilir, kontrol edilmelidir.

Eğer Regal bulaşık makineniz tabandan su sızdırıyor ise bunun nedeni pompa ile ilgilidir. Pompada su sızıntısını önlemek için contalar vardır. Bu contalarda bir sorun meydana gelmiş ise su sızabilir. Gaziantep Regal Servisi destek birimlerimiz sizlere bu konuda gerekli yardımı sağlayacaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!