Gaziantep Protherm Servisi

Gaziantep Protherm Servisi Gaziantep merkezinde ve ilçelerinde tüm Protherm marka kombi ürünlerinizde her türlü bakım onarım ve arıza durumlarınızda yanınızdadır. Protherm marka ürünlerin kalitesi ve güvenirliği tüm dünya tarafından kabul edilmiş bir gerçektir.

Böyle geniş arge çalışmaları yapılmış olan markanın da kombi tamir bakım ve onarımında yer almak servis ekibi olarak bizlere gurur vermektedir. Hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize hızlı ve etkili biçimde ulaştırmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Protherm marka kombilerde genelde diğer marka kombilerde yaşanan problemler kadar çeşitli spektrumda sorunlar yaşamazsınız. Fakat yine de hayatınızı aksatan en ufak bir sorun bile günlük yaşam standardınızı önemli ölçüde düşürür ve olmadık anda canınızı sıkar.

Bu aşamada bizler Gaziantep Protherm Servisi olarak devreye girip sorunlarınızı en kısa sürede eksiksiz bir biçimde tamamlayıp çözüme kavuşturuyoruz.

Protherm marka kombilerde olası yaşayabileceğiniz sorunlar ve bu sorunlara yaklaşımı kısmen sizlere anlatmak isteriz;

Bizler servis ekibi olarak cihazın su sızdırmazlığının kontrolünü, cihazın her tarafının kirlilik ve toz bakımından kontrolünü, brülor mekanizmasını ve yanma aksamının kontrolünü, cihazın ısıtma ve sıcak su fonksiyonunun kontrolünü, cihazın ısı eşanjör kontrollerini yapmaktayız.

Cihazın yanma ve güç ayarlarının kontrollerini, cihaza gelen genel elektrik aksam kontrolünü, cihazda bulunan güvenlik önlemlerinin kontrolünü, radyatör ve cihazın içinde bulunan pislik tutucu filtrelerin kontrollerini ve su basınç kontrollerini her bakım için düzenli olarak ve sırayla yapmaktayız.

Bu aşamaların herhangi birinde yaşayacağınız aksaklık cihazınızın düzensiz çalışmasına sebep olacak ayrıca ısıtma işlevi istediğiniz cihazı düzenli kullanamamaktan kaynaklanan sorundan ötürü çok çeşitli sosyal ve ekonomik problemler yaşayabilmektesiniz. Öncelikle sorun için endişelenmemenizi ve Gaziantep Protherm Servisi çalışanlarına güvenmenizi önemle rica ederiz.

Kombi cihazlarının uzun yıllar kullanım isteği cihaza bir takım bakım onarım itinasının daha fazla olmasını gerektirir. Bu bakımdan kullanıcı olarak sizlere de görevler düşmektedir. Örneğin asla şunu yapmamalısınız; elektrik tasarrufu için bazı mülterilerimiz gece cihazı kapatıp gündüz çalıştırmaktadır.

Bu aslında enerji tasarrufundan çok cihazın daha fazla güç harcamasına sebebiyet vermektedir. Çünkü elektronik cihazlar çalıştırıldıklarında her zaman belli bir çalışma randımanı sağlayabilmek için ilk aşamada daha fazla enerji harcarlar.

Sizler de cihazı her sabah çalıştırmaya başladığınız için bu elbette daha çok elektrik harcanmasına neden olur ve beklediğiniz tasarruf ay başında sizi bir faciayla karşılaşma durumunda bırakabilir. Başka bir dikkat etmeniz gereken durum ise şudur; cihazın yıllık bakımının düzenli olarak yaptırılması.

Kombilerde bu bakım oldukça önem arz etmekte ve cihazı uzun yıllar kullanım olanağı sağlamaktadır. Filtrelerin ve cihazın iç dış temizliğinin motorunun ve diğer aksamlarını yıllık düzenli yapılması gerçekten büyük kolaylık sağlayacaktır. Gaziantep Protherm Servisi olarak her türlü kullanıcı ve ürün hakkındaki şikayetlerinizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!