Gaziantep İndesit Servisi

Gaziantep İndesit Servisi, beyaz eşya denildiğinde akla ilk gelen ve kalitesi ile onlarca evde kullanışlı ürünleri ile yerini alan bir markadır.

Gaziantep’de İndesit konusunda uzman olan personelimiz ise İndesit cihazlarda yaşayabileceğiniz sorunlar için gece gündüz çağrılarınızı beklemektedir.

Gaziantep İndesit Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar pek çok elektronik devreden oluşur. Bazen bakımlarını bile yaptığınız takdirde sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu marka ya da sizinle ilgili bir durum değildir.

Kullanıcı hatalarından ortaya çıkan sorunlar olsa da elektriksel ve parça kaynaklı sorunlar da ortaya çıkabilir. Bu durumda sizin yapabileceğiniz tek şey profesyonel birilerinden yardım almak olacaktır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır Gazianteplılara hizmet veren Gaziantep İndesit Servisi İso 9001 belgelidir. İndesit’in çıkarmış olduğu tüm modelleri yakın bir şekilde tanıyan, tüm aksam ve yapıya hâkim personelimiz ile hizmet vermektedir.

Gaziantep’in her yerinde hizmet vermekteyiz. Şehir merkezinden tutun ilçelere kadar geniş bir ağda hizmet yaymaktayız. Bu nedenle Gaziantep için tek numaramızdan bizi dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Fırın

İndesit ürünlerinden en sık kullanılan cihazlardan birisi olan fırınlar hiç beklemediğimiz bir anda arıza çıkarabilirler. Bu gibi durumlarda arızanın neden kaynaklandığını bilmek önemlidir. Gaziantep İndesit Servisi teknisyenlerimiz arızayı tespit ederek anında müdahale etmektedirler.

Fırınlarda aldığımız bir şikâyet ocak gözünün alev almamasıdır. Gazın tipi ve basıncı cihazla uyumlu mu öncelikle buna bakmak gerekiyor. Bu sebeple İndesit marka fırınınızın kullanım kılavuzunu mutlaka iyi bir şekilde inceleyin.

Regülatörün eskimiş olması durumunda da ocak gözü alev almayabilir. Enjektör tıkanması meydana gelmiş ise enjektörler temizlenerek bu durumdan kurtulabilinir.

Ancak yine de bir sonuç alamazsanız herhangi bir müdahalede bulunmayın ve sakince Gaziantep İndesit Servisi ilgili birimimizden destek isteyiniz.

Buzdolabı

Buzdolaplarında ise genellikle şikâyetler yeteri kadar verimli soğuğun alınamaması üzerinedir. Buzdolabı üst tarafı soğutuyor ancak alt tarafı soğutmuyorsa kompresör yanmış olabilir. Buzdolabındaki bu kompresör yanması genellikle buzdolabının ağzına kadar doldurulması ile kendisini gösterir.

Bu nedenle özellikle buzdolabının üst kısmını ağzına kadar doldurmamaya özen gösteriniz. Çok dolu ürünler soğuğun akışını da etkiler. Soğuk alt tarafa geçemediği için buzdolabının arka kısmında birikir ve buz kütlesi oluşturur.

Fan motoru doğal olarak donacak ve yanacaktır. Bu sebeple soğuğun alt tarafa doğru bir şekilde iletilmesi adına üst kısımlarda hava alacak bir boşluk bıramanız önerilir.

Soğutmama ile ilgili bir şikâyetiniz olursa mutlaka bizi Gaziantep için tek numaramız olan web sitemizdeki numaramızdan arayınız. İndesit beyaz eşyalarda ekonomik ve kesin sonuç için uzmanına başvurun.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!