Gaziantep Hotpoint Servisi

Gaziantep Hotpoint Servisi, Gaziantep’de Hotpoint marka beyaz eşyalar üzerine alabileceğiniz en kaliteli servis hizmetini sunan firmadır. Öyle ki 20 yılı aşkın süredir Gaziantep sakinlerinin Hotpoint marka cihazlarının bakım ve onarımını yapan profesyonel ekibimiz bunu servis garantisi altında yapmaktadır.

Gündelik yaşantımızda sağladıkları kolaylıklar ile ayrı bir yeri olan beyaz eşyalar hem mutfakta hem de banyoda kullanılmaktadır. Beyaz eşya ürünleri standart bakımları dahilinde oldukça verimlidir. Ancak elbette bu bakımların Hotpoint markasına aşina, bilgili ve donanımlı kişiler tarafından yapılması gerekir.

Hotpoint’in mutfaklarda sık bir şekilde tercih edilen fırınları oldukça kalitelidir. Ancak bazı durumlarda fırınlarınız hiç beklenmedik arızaları ortaya çıkarabilir. Eğer fırınınız ısı vermiyor ise program ayarlarını doğru bir şekilde yaptığınızdan, dereceyi doğru ayarladığınızdan emin olmalısınız.

Fırın üstü ocaklar bazı nedenler dolayı alev almayabilir. Bunun için enjektörlerin hem yerli yerinde düzgün bir şekilde oturtulduğundan hem de temiz olduğundan emin olmalısınız. Gaziantep Hotpoint Servisi merkez birimimizden fırınlarınıza dair her türlü bilgiyi alabilir, arıza kaydı oluşturarak bakım ve onarım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bulaşıklarımızı yıkadığımız bulaşık makineleri de bazı durumlarda arıza ortaya çıkarabiliyor. Bulaşık makinelerinde ortaya çıkabilen rezistans arızası, suyun ısınmamasındaki en önemli sebeptir. Eğer su rezistans arızası nedeniyle ısınmıyor ise gerekli bakımı mutlaka yapılmalıdır.  Aynı durum Hotpoint çamaşır makineniz için de geçerlidir. Rezistansa enerji gelmediği müddetçe cihazınız çalışmayacaktır.

Ancak enerji geldiği halde bir verim alınamıyorsa bu sefer program kart arızası ortaya çıktığından şüphelenilir. Program kartı değişimi Gaziantep Hotpoint Servisi teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ancak sorun program kartında da değil ise kablolarda yırtık olup olmadığına bakılmalıdır.

Hotpoint buzdolabı ve derin dondurucular konusunda bizlere gelen arıza kayıtlarından birisi de gaz bozulması dediğimiz durumdur. Gaz bozulması hem buzdolabı hem de dondurucularda verimli soğuk alınamamasına neden olduğundan acil olarak bakımı yapılmalıdır.

Dondurucudan gelen ses ise soğutma maddesinin borulardan akarken çıkardığı sestir. Ancak bu ses aşırı gürültülü geliyor ise bakım yapmamız için Gaziantep Hotpoint Servisi operasyon merkezimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kurutma makineleri çamaşırları yıkadıktan sonra kullandığımız cihazlardır. Hotpoint kurutma makinenizde herhangi bir sorun yaşarsanız çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz. Kurutma makinesi gösterge lambalarınız yanmıyor ise sorun prizden kaynaklı olabilir.

Prizi değiştirin veya farklı bir cihazla yeniden deneyin. Sorun buradan kaynaklı değil ise Gaziantep Hotpoint Servisi kayıt birimimizden arıza kaydı oluşturarak anında yardım alabilirsiniz.

Hotpoint marka beyaz eşyalar her ne kadar kaliteli olsalar da hiç tahmin edemeyeceğiniz zamanlarda kötü bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Elektrik ve su kaçağı gibi sorunlar ciddi problemlerdir ve mutlaka uzman desteği gerekir. Gaziantep Hotpoint Servisi gezici servis araçlarımız beyaz eşyanızda ortaya çıkabilecek bu gibi durumlar için günün 24 saati çağrılarınızı beklemektedir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!