Gaziantep Ferroli Servisi

Gaziantep Ferroli Servisi kombi ve şofben konusunda kaliteli cihazları ile büyük bir ihtiyacı karşılayan Ferroli markasının cihazlarını sizler için garantili bir şekilde onarıyor ve yıllık bakımlarını gerçekleştiriyor.

İtalyan markası Ferroli, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen kombi ve şofben markalarından bir tanesidir. Kombi ve şofbenlerinizin yıllık bakımları Ferroli markası konusunda uzman bir ekip tarafından yapıldığı takdirde uzun vadede sizlere hiçbir sorun çıkarmayacaktır.

Firmamızdaki personelimiz Ferroli cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış hepsi alanında uzman kişilerdir. Ayrıca Gaziantep Ferroli Servisi olarak cihazınızda meydana gelebilecek bir arızada yedek parça ihtiyacı oluşmuş ise bunu orijinal Ferroli parçalarından temin ediyoruz. Gezici servis araçlarımız ile merkez ve ilçelerde sizlere en hızlı şekilde ulaşıyor ve kusursuz hizmetimizi sunuyoruz.

Kombi ve şofbenlerde pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse petekler aşırı derecede ısınıyorsa altında yatan birkaç farklı neden olabilir. Kombinizde elektronik kart arızası ortaya çıkarıp çıkarmadığına bakılmalıdır. Ancak sorun kalorifer ayar düğmesinden de kaynaklanmış olabilir.

Kalorifer düğmesi aşırı kullanıma bağlı olarak bozulabiliyor. Düğme basılı kalabiliyor ve düşük dereceye ayarlamış olsanız dahi kombiniz yüksek derecede çalışabiliyor. Gerekli bakım Gaziantep Ferroli Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılacak ve doğru yöntem ile arıza onarılacaktır.

Ferroli markasının sıcak su alma adına kullanılan bir diğer cihazı şofbenlerdir. Şofben konusunda Ferroli markası oldukça teknolojik ve kullanışlı cihazlarla insanları tanıştırmaktadır. Şofbeninizde eğer LED ekranda bir hata alıyorsanız mutlaka arıza koduna bakmalısınız.

Eğer yüksek basın ya da düşük basınç gibi sorunlar söz konusu ise cihaz kendisini korumaya alabilir ve çalışmayabilir. Böyle durumlarda endişelenmeyerek Gaziantep Ferroli Servisi çağrı merkezimizi arayarak destek isteyebilirsiniz.

Şofbenin suyu az ısıtması ya da hiç ısıtmaması sıklıkla karşılaştığımız durumlardan bir tanesidir. Şofbeniniz içerisinde suyu ısıtmakla görevli pek çok parça bulunmaktadır. Eğer su ısıtıcılardan bir tanesine elektrik gitmiyor ise cihazınızda su ısınmayacaktır.

Ayrıca su basıncı ile çalışan svicler arızalanmış ise yine su ya az ısınacak ya da hiç ısınmayacaktır. Şofbenlerde karşılaşılan bir diğer durum da kireç sorunudur. Cihazınızı kireçlenmeye karşı mutlaka korumalısınız. Bu konuda sizlere Gaziantep Ferroli Servisi uzman ekiplerimiz yardımcı olacaktır.

Birbirinden farklı modelde, kullanışlı kombi ve şofbenler sunan Ferroli markasının Gaziantep merkez ve ilçelerinde bulabileceğiniz en geniş kapsamlı hizmetini sunan firmasıyız. 25 yıllık bir deneyimle sizlere profesyonel destek sağlamaktayız.

Bizlere Gaziantep için tek numaramızdan ulaşabileceğiniz gibi telefonla destek ve online destek gibi imkânlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalarımız neticesinde Gaziantep Ferroli Servisi olarak sizlere hesaplı, garantili ve çözüm odaklı işlem sunmaktayız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!