Gaziantep ECA Servisi

Gaziantep Eca Servisi 25 yıllık bir tecrübe ile Gaziantep merkez ve ilçelerde Eca marka kombi ve şofbenlere dair bulabileceğiniz en geniş hizmet ağına sahip firmadır. Tüm teknik donanıma sahip olan firmamız günün 24 saati sizlere hizmet sağlamaktadır. Arızanın çapı ne olursa olsun sizlere ister yerinde ister tam donanımlı atölyemizde bakım-onarım hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca Eca marka cihazlarınızda onarılamayacak türde bir parça arızası meydana gelmiş ise orijinal Eca marka yedek parça temin ve montajı sağlayarak sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Kombi ve şofbenler sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılanması adına oldukça yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Elektrik ve gaz ile çalışan bu cihazlar pek çok mekanik parça taşımaktadır. Bu parçalardan biri dahi arızalansa tüm sistem çökecek ve sizlere ihtiyacınız olan ısıyı vermeyecektir. Bu gibi durumlarla yüz yüze gelmemeniz için yıllardır olduğu gibi Gaziantep Eca Servisi ekibimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Kombiler konusunda kombi ses yapıyor ve kombi sıcak su vermiyor tarzında pek çok şikâyet alabiliyoruz. Eca marka kombiniz eğer ses yapıyor ise fan motorlarında bir sorun ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Kombinizin devir daim motorlarına da mutlaka bakılmalıdır.

Kombinizin haznesindeki suda hava birikmesi nedeniyle de ses sorunu ortaya çıkabilmektedir. Musluk ile kalorifer tesisatını üç yollu vana ayırmaktadır. Bu üç yollu vanada da arıza çıkmış ve ses bundan kaynaklı oluşmuş olabilir. Gerekli kontrolleri Gaziantep Eca Servisi teknisyenlerimiz yapacak ve gerekli önlemleri alacaktır.

Kombinizde bir sıcak su alamama sorunu yaşıyor iseniz ısınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Ayrıca sıcak su hattına başka bir yerden su karışıyor da olabilir, kontrol edilmelidir. Kombinizin sıcak su sağlayan aksamlarında bir arıza, tekleme oluşmasına karşın Gaziantep Eca Servisi ekiplerimiz kontrolünü sağlayacaktır. Önemli olan kombinizdeki arızanın doğru bir şekilde tespit edilip doğru yöntemle onarılmasıdır.

Şofbenler de Eca markasının sıcak su sağlama açısından oldukça sık tercih edilen cihazlarıdır. Ancak bazı durumlarda şofbenlerde de bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Mesela giriş suyu sıcaklık sensörü arızası dediğimiz bir arıza ile karşılaşabiliyoruz. Bu arızanın bir diğer ismi su giriş sıcaklık NTC arızasıdır. Şofbeniniz sensör ya da bağlantılarında bir arıza çıkmış ise böyle bir arıza da görülebilir Gaziantep Eca Servisi teknisyenlerimiz şofbeninize gerekli bakımları yaptıktan sonra çözüm odaklı işlemleri yapacaktır.

Eca yılların dayanıklı markası olsa da dediğimiz gibi elektrik ve gaz ile çalışan cihazlarda ne zaman bir sorun ortaya çıkacağını bilemezsiniz. O sebeple yıllık bakımları yaptırmalı ve bir arıza ile karşılaştığınızda mutlaka uzman desteği almalısınız. Gaziantep Eca Servisi olarak sizlere günün 24 saati yardımcı olmaktayız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!