Gaziantep Demirdöküm Servisi

Gaziantep Demirdöküm Servisi yılların tecrübesi ve birikimi ile sizlere Demirdöküm cihazlarınızda garantili bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep merkez ve ilçelerde geniş bir kitle tarafından kullanılan Demirdöküm cihazlarının garantili bakım ve onarımını yapan alanında lider firma olmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile TSE standartlı hizmet sağlamaktayız.

Şofben, klima, kombi ve kazan sistemleri denilince akla ilk gelen Demirdöküm markasına dair tüm cihazlarınızda yanınızdayız.  Gaziantep’nın en köklü Demirdöküm servisi olarak tek bir telefonunuz ile anında bulunduğunuz yere geliyor ev ve işyerinizdeki Demirdöküm cihazınıza anında müdahalede bulunuyoruz.

Demirdöküm klimalar bahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte daha fazla kullanılmaya başlanıyor. Yıllık bakımlar dahilinde klimalar sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

Ancak bazı durumlarda elektronik ya da parça arızaları ortaya çıkabiliyor ve kullanıcılar zor durumda kalabiliyor. Böyle durumlarda anında müdahalede bulunuyor ve müşterilerimizi bu zor durumdan kurtarıyoruz.

Klima kart arızası sıklıkla karşılaştığımız arıza türlerinden birisidir. Klima ana kart arızası pek çok nedenle ortaya çıkabiliyor. Şebeke gerilimindeki düşüşler ya da yüksek gerilimler klima kartına zarar verebiliyor.

Bununla beraber elektromanyetik alana maruz kalma, yüksek akım gibi durumlar da klimanın kartına en büyük hasarı vermektedir. Klima kart arızası ya da kart yanması durumunda hemen Gaziantep Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz ile irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.

Sıcak su sağlama adına kullanılan şofbenler Demirdöküm markasının adeta uzmanlık alanıdır. Demirdöküm şofbeninizde termokul arızası görebileceğiniz arızalardan bir tanesidir. Şofben bir süre çalışıyor ve sonra duruyor ise bu arıza ortaya çıkmış olabilir.

Şofben baca sensörü ve diyafram arızası da termokulp arızasını tetiklemektedir. Kontrolleri Gaziantep Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacak ve önlemleri alınacaktır.

Demirdöküm markasının bir diğer sıcak su sağlayan kullanışlı cihazları kombilerdir. Kombiler konusunda da aldığımız pek çok arıza kaydı bulunuyor. Kombi patlamalı yanma arızası karşımıza sık bir şekilde çıkıyor.

Patlamalı yanma durumunu tetikleyen şey gaz birikmesi olmaktadır. Gaz ayarlarının yapılması için Gaziantep Demirdöküm Servisi ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz.

Kazan brülör arızaları ise kazanın suyu ısıtmamasının en önemli nedenidir. Brülörün ateşlenmemesinin pek çok nedeni vardır. Gerekli kontrollerin yapılması gerekir. Ayrıca panoya üç faz gelmiyorsa yine bu sorun görülebilir. Gaziantep Demirdöküm Servisi ekiplerimiz Demirdöküm kazan sistemleriniz için gerekli desteği sağlayacaktır.

Gaziantep merkez ve ilçelerden bizlere günün 24 saati ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına nöbetçi servis sistemi ile çalışıyor ve hangi semt yad a mahallede saat kaç olursa olsun sizlere yardımcı olmak için harekete geçiyoruz.

Gaziantep Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizden sizlere yollayacağımız personelimiz ekonomik ve sonuç odaklı hizmeti ile sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!