Gaziantep Buderus Servisi

Gaziantep Buderus Servisi, Gaziantep’da ne kadar Buderus marka cihaz kullanan kişi varsa tüm ilçe ve semtler dahil garantili ve ekonomik bakım-onarım hizmeti sağlamaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile yerinde bakım ve yerinde onarım işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız 25 yıldır bu cihazlar konusunda hizmet vermektedir.

Kombişofben ve kazan sistemleri konusunda kaliteli ve dayanıklı cihazlarla insanları buluşturan Buderus, Gaziantepte en geniş servis ağına sahiptir. Sadece tek bir telefonla anında müşterilerine yetişerek gerekli desteği vermektedir.

Buderus marka şofbenler farklı ve her alana uygun kullanımı bulunan cihazlardır. Buderus marka cihazlar günün 24 saati sıcak su sağlamaktadır. Bu anlamda en ufak bir parça teklemesinde sıcak su verme işlemi de sekteye uğrayacaktır. Gaziantep Buderus Servisi olarak Buderus marka şofbenlerde uzman, sertifikalı bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu anlamda gerçekleştirdiği müdahaleleri bilinçli bir şekilde yapan profesyonel bir destek almaktasınız.

Şofbenlerde ortaya çıkan arızalar genellikle arıza kodları ile sizlere gözükmektedir. Bu arıza kodları arızanın nereden ortaya çıktığına dair bilgilendirmektedir. Prosestat açık devre arızası şofbenlerde sık rastladığımız arızalardan bir tanesidir.

Prosestat açık devre arızası gaz yolu ile alakalı bir sorundur. Gaz yolu dediğimiz kısımda ana kart, fan gibi parçalar bulunmaktadır. Bu parçalardan biri tekliyor ise bu sorunla karşılaşmanız mümkündür. Gaziantep Buderus Servisi olarak Buderus marka şofbeninizde bu gibi bir sorun oluşmuş ise gerekli bakımı gerçekleştiriyoruz.

Buderus marka kombiler hem evlerde hem de işyerlerinde sıklıkla karşımıza çıkan cihazlardır. Buderus kombilerde de bazı zamanlar arızalar ortaya çıkabilmekte ve insanları zor duruma sokabilmektedir. Örneğin kombi su kaçağı müşterilerimizden bize yani Gaziantep Buderus Servisi çağrı merkezine gelen en yoğun arıza kayıtlarından bir tanesidir. Kombi su kaçağını bulmak için son teknoloji cihazlar kullanmakla beraber kaçak çok küçük ise bunu yardımcı kimyasallar yardımı ile bularak onarıyoruz. TSE hizmet standartlı bu konuda profesyonel ekibi ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Kazan sistemleri ise aktif bir şekilde çalışmakla beraber Buderus’un en yoğun tercih edilen cihazlarının başında gelmektedir. Buderus kazan sistemleri arızaları çok farklı olabilir.  Örneğin kazanı kullanıyorsunuz ve çok fazla yakıt sarfiyatı görüyorsunuz. Böyle bir durumda cihazınızda yanma havası gerektiğinden az ya da fazladır. Ayarlanması gerekir.

Ayrıca duman boruları, gaz yolları kirli olabilir, temizlenmesi gerekir. Meme seçimi yanlış ise yine böyle bir sorun çıkabilir. Buderus kazan sistemleriniz için gerekli bakımı Gaziantep Buderus Servisi garantili bir şekilde yapacak ve sizi gereksiz sarfiyattan kurtaracaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!