Gaziantep Bosch Servisi

Gaziantep Bosch Servisi, Gaziantep’da Bosch marka cihazlar adına alabileceğiniz en hızlı ve en garantili çözüm merkezidir. Bosch marka beyaz eşya, kombi, şofben ve klimalar şehrimizde geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Yıllık bakımları dahilinde sizleri hiç yormayan ve sorun çıkarmayan bu cihazlar bazı durumlarda beklenmedik arızalar ortaya çıkarabilirler.

Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden ekiplerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Önemli olan yerinde doğru arıza tespiti ile doğru müdahaledir. Personelimiz tüm Beko marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile yılın servisi ödülüne layık görülmüş bir firmayız.

Bosch’un banyolardaki en büyük yardımcı cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri kapsamları ve özellikleri bakımından birbirinden ayrılabilirler. Ancak oldukça kaliteli cihazlar üreten Bosch bu konuda kullanıcılarının yüzünü daima güldürmektedir.

Bosch marka çamaşır makinelerinden bizlere bir takım arıza kayıtları gelebilmektedir. Bu arızalar elektrik, su ya da kullanıcı hatalarından ortaya çıkabilen sorunlardır.

Çamaşır makinesinin gürültülü ya da sarsıntılı çalışması sorunu bizlere sık gelen sorunlardandır. Çamaşır makinenizin amortisörleri arızalanmış ise cihazınız sarsıntılı çalışacaktır. Makinenizin askı yayları yerinden çıkmış ise takılmalı, ayak dengeleri dengesiz ise düzeltilmelidir. Çamaşır makinenizdeki sarsıntılı çalışma durumunu Gaziantep Bosch Servisi ekiplerimiz doğru bir yöntem ile önlemektedir.

Soğuk hava üfleme konusundaki performansı ile hem evlerde hem de mağaza, alışveriş merkezleri, plaza ve kamu binalarında tercih edine Bosch klimalar gerekli bakımları yapılmadığında arızalanabilirler. Bosch klimanız çok gürültülü çalışıyor ise bunun nedeni montaj konsollarındaki sabitleme vidaları olabilir.

Bu vidalar gevşemiş ise sesli çalışma ortaya çıkabilir. Ayrıca Bosch klimanızın fan balans kanatlarının da kontrol edilmesi gerekir. Ekibimiz fan motor yataklarını da kontrol ederek sesin buradan gelmesi durumunda gerekli müdahaleleri yapacaklardır.

Kesintisiz sıcak su sağlama konusunda oldukça başarılı olan Bosch şofbenlerde de bir takım arızalar görebiliyoruz. Örneğin pilot alev alıyor ancak alev harlamıyor ise böyle bir durumda diyafram contasına bakım yapılmalıdır.

Eğer conta deforme olmuş ise orijinal yedek parçası ile değiştirilmelidir. Gaziantep Bosch Servisi olarak parça değişim işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kurutma makinelerindeki en büyük sorunlardan birisi ise çamaşırların nemli çıkması sorunudur. Kurutma makinesindeki program çamaşırın türüne göre yapılmalıdır. Ayrıca lif filtrelerinin gözenekleri tıkanmış ise temizlenmeli ve açılmalıdır.

Filtre çekmecesi de kontrol edilmelidir.  Gaziantep Bosch Servisi bu ve benzeri Bosch marka cihazlarınızdaki tüm sorunları garantili bir şekilde ortadan kaldırıyor ve cihazlarınıza tam performans kazandırıyor.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!