Gaziantep Beko Servisi

Gaziantep Beko Servisi, Beko marka cihazlar konusunda uzman kadrosu ile Gaziantep ilinin her ilçe ve semtinde hizmetlerine aralıksız olarak devam ediyor. 25 yıllık bir tecrübe ile cihazlarınıza gerekli tüm bakım ve onarım hizmetini sağlayan firmamız kolay ulaşılabilir, ekonomik ve çözüm odaklıdır.

Beyaz eşya denildiği zaman ülkemizde akıllara ilk gelen markalardan bir tanesi Beko’dur. Birbirinden farklı ve kullanışlı cihazları ile insanlara daima en iyiyi sunan Beko markasının Antep’te ise adına yaraşır bir teknik destek servisi bulunmaktadır. Gaziantep’in tüm bölgelerine yayılmış olan Gaziantep Beko Servisi bünyesinde görevli ekiplerimiz iler sizlere hiç vakit kaybettirmeden gerekli müdahaleleri yapıyoruz.

Beyaz eşyalar hem mutfak hem de banyolardaki en önemli yardımcılardır. Beyaz eşyalarda ortaya çıkabilecek bir sorun ile gündelik işleriniz aksayabilir. Bu sebeple cihazlarınızın arızalanmasını beklemeden yıllık bakımlarını aksatmadan yaptırmanızı öneririz.

Beko’nun sık kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenlerde aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi cihazın bir süre çalışıp sonra durması yönündedir. Cihazınız bir süre çalışıyor ve sonra duruyor ise termokulp arızası söz konusu olabilir. Ayrıca diyafram yırtığı da ortaya çıkmış olabilir ki hızlı bir şekilde onarılmalıdır.

Sıcak günlerde bizlere soğuk hava üfleyerek ortamı rahatlatan Beko klimalar da bazı durumlarda arızalanabilirler. Klimalar birbirinden farklı modellerde sunulmaktadır. Klimalarda karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi klimanın sigorta attırmasıdır.

Klimanız sigortayı attırıyor ise bir voltaj sorunu var demektir. Gerekli ayarların yapılması için Gaziantep Beko Servisi teknisyenlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Beko marka buzdolapları ve derin dondurucular hem evlerde hem de işletmelerde büyük yardımcıdır. Buzdolabı soğutmadığı takdirde ise parça bakımlarının yapılması gerekir. Su tahliye kanallarında tıkanıklık ya da gaz kaçağı gibi sorunlar buzdolabınızın soğutma performansını düşürecektir. Gerekli bakımların yapılması ve sorunun kaynağının bulunarak ortadan kaldırılması gerekir. Bu konuda Gaziantep Beko Servisi ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Beko’nun mutfaktaki en büyük yardımcı cihazı bulaşık makineleridir. Bulaşık makinesi suyu boşaltmama arızası ise sıklıkla aldığımız şikâyetlerden birisidir. Eğer böyle bir durumla karşılaşış iseniz su boşaltma hortumunda bir arıza söz konusudur.

Tesisattaki su çıkışında tıkanma ya da hortum başlığının kapalı kalması gibi durumlarda su boşaltma işlemi gerçekleşmez.  Gerekli bakımların sağlanması gerekir.

Tüm bu arızalar benzer şekilde Beko çamaşır makinesi kurutma makinesi ya da Beko televizyon arızası ortaya çıktığında da Gaziantep Beko Servisi ekibimize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Gaziantep’in tüm ilçe ve semtlerine gezici servis araçlarımız ile garantili ve ekonomik hizmet vermekteyiz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!