Gaziantep Ariston Servisi

Gaziantep Ariston Servisi, Gaziantep’nın tüm ilçe ve semtlerinde Ariston marka cihaz kullanan herkesin yardımına yetişiyor, garantili bakım ile sorunlarını ortadan kaldırıyor. Beyaz eşyakombiklima ve şofben gibi cihazları sık bir şekilde tercih edilen Ariston markasının Gaziantep’da geniş kapsamlı servisi hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

Ariston garantili bakım, onarım ve yedek parça temini ile sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Bu tip hem elektrik hem de gazla çalışan cihazların yıllık bakımları aksatılmadan yapılmalıdır. Bu bakımlar hem maliyet hem de zaman açısından sizlere büyük getirisi olan işlemlerdir.

Ariston markasının kombileri özellikle kış aylarında evlere ve işletmelere büyük kolaylık ve konfor sağlamaktadır. Kombiler yıllık bakımları dahilinde sorun çıkarmayan cihazlardır. Ancak bazen kombiler öyle arızalar çıkarabiliyorlar ki gecenin bir yarısı bu arızalarla baş etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Kombilerde aldığımız şikâyetlerden bir tanesi sıcak su açılması ile peteklerin çok fazla ısınması durumudur.

Eğer sıcak su açıldığında petekler aşırı derecede ısınıyor ise sıcak su kalorifer hattına da aynı doğrultuda gidiyor demektir. Yani kalorifer tesisat kısmı kapama işlemini yapmıyordur. Musluğa gitmesi gereken sıcak su kalorifer hattına gidiyorsa böyle bir sorun ortaya çıkabilir. Böyle bir durumda Gaziantep Ariston Servisi teknisyenlerimiz gerekli tedbirleri alarak sizi bu sıkıntılı durumdan kurtaracaklardır.

Ariston ürünleri içinde bahar ve yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan cihazları ise klimalardır. Pek çok farklı modelde insanlara sunulan klimalarda da farklı arızalar kendisini gösterebilir. Örneğin klimanın sesli çalışması durumu bazı nedenler dahilinde olmaktadır.

Klimanızın fan motorundaki rulman ya da burcu arızalanmış olabilir. Fan motorunu ekiplerimiz kontrol edeceklerdir. Ayrıca kompresörün bağlantı vidaları sıkılmalı ve ses giderilmelidir. Gaziantep Ariston Servisi klima ekiplerimiz gerekli işlemleri yapacaklardır.

Mutfakların olmazsa olmazı buzdolapları da yıllık bakımları yapılması gereken cihazlardandır. Buzdolabında genellikle soğutmama ile alakalı şikâyetler alıyoruz. Buzdolabının tabanında buzlanma oluşuyor tarzı arıza kayıtları da gelmektedir. Tabandaki buzlanma genellikle kanal tıkanmaları ile alakalı bir durumdur. Kanal tıkanmalarına karşı ekibimiz sizler için gerekli tedbirleri alarak buzdolabınızı bu durumdan kurtaracaktır.

Ariston’un bir diğer beyaz eşyası bulaşık makineleridir. Bulaşık makinesi konusunda sık aldığımız şikâyetlerden birisi bulaşıkların yeteri kadar parlatılmamasıdır. Bulaşık makinenize parlatıcı yeterli seviyede koyulmalıdır.

Ayrıca sert şebeke sularına karşı da tuz kullanımına özen göstermelisiniz. Ariston şofben, çamaşır makinesi gibi cihazlarınızda da her türlü bakım ve onarım işlemi için Gaziantep Ariston Servisi ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!