Gaziantep Arçelik Servisi

Gaziantep Arçelik Servisi, beyaz eşya denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan ve geniş bir kitleye hitap eden Arçelik ürünlerinin garantili bakım ve onarımını yapmaktadır. Gaziantep’in her ilçe ve semtinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile adından söz ettiren firmamız uzman bir kadroya sahiptir. Arçelik markalı hangi cihaz olursa olsun sizlere günün 24 saati kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Beyaz eşyalar elektrikle çalışan cihazlar olduklarından rutin bakımları ve temizlikleri ihmal edilmemelidir. Cihazların ömrünü uzatmak biraz da kullanıcıların elindedir. Gerekli temizlik ve bakımları yapıldığı takdirde cihazlarınızı seneler boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Arçelik beyaz eşyalar hem mutfaklarda hem de banyolarda kendisine daima yer bulmaktadır. Ancak bazı durumlarda beyaz eşyalarınız hiç beklemediğiniz bir anda arıza verebilirler. Arçelik çamaşır makineniz iyi yıkamayabilir ya da kurutma makinenizin kazanı arıza çıkarabilir. Gaziantep Arçelik Servisi olarak tüm sorunlarınız için çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Bulaşık makineniz gürültülü çalışıyor olabilir. Bu gibi arızalar bizim günlük olarak aldığımız şikâyetlerdir ve böyle bir durumda profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Arçelik’in en sık kullanılan elektrikli cihazlarından bir tanesi de mutfaklarda kullanılan fırınlardır. Fırınlarda ise karşımıza sık çıkan arızalardan bir tanesi ocak arızalarıdır. Ocak yanmıyor ise öncelikle gaz ve elektrik gibi kaynaklarda bir sorun olmadığı anlaşılmalıdır.

Ateşleme esnasında bir kıvılcım almıyorsanız elektrikle ilgili bir sorun vardır demektir, destek alınmalıdır. Gaziantep Arçelik Servisi teknisyenlerimize telefonla ulaşarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde Arçelik’in en sık kullanılan cihazları klimalar büyük kolaylık sağlamaktadır. Klimalar bazı durumlarda çalışmayı durdurabilirler. Bu durum genellikle elektrik kaynaklıdır. Elektrik kablosundan akım geçmiyor ya da sigortalarda bir sorun olabiliyor.

Elektrik yüklemesinin fazla olduğu zamanlarda ise klima sigorta attırabiliyor. Klimanızın çalışmama sebebi ancak uzman kontrolleri ile ortaya çıkacak ve en doğru yöntem ile onarılacaktır.

Arçelik televizyonlar ise birbirinden farklı modellerle insanlara sunulmaktadır. LED, plazma ve LCD televizyonlar farklı boyut ve özelliklerle evlerimizde sıklıkla tercih ediliyor. Televizyonlarda aldığımız sık arıza kayıtlarından bazıları ekranda karlanma, ekranın yarısının gösterip yarısının göstermemesi, televizyonun geç açılması ya da televizyonun kendi kendine kapanması gibi sorunlardır.

Bu gibi durumlarda cihazınızın ayarları kontrol edilecektir. Gaziantep Arçelik Servisi televizyon teknisyenlerimiz gerekli tüm kontrol ve testleri yaparak sorunun kaynağını bulmaktadırlar.

Gaziantep’in tüm ilçelerine aralıksız sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri Gaziantep için tek numaramızdan arayabilirsiniz. Müşterilerimizin mağdur olmaması için günün 24 saati servis araçlarımız ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Arçelik cihazlarınız Gaziantep Arçelik Servisi teknisyenlerimiz ile güvenli ellerde.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!