Gaziantep Altus Servisi

Gaziantep Altus Servisi olarak yıllardır Altus marka beyaz eşyaların bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimize kapsamlı bir hizmet vermekle beraber orijinal yedek parça temini sağlayarak kapsamlı işlem uygulamaktayız. Hem ekonomik hem de çözüm odaklı servis olarak 25 yıldır Gaziantep il ve ilçelerinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Gezici servis araçlarımız ile gece gündüz demeden müşterilerimize yardıma koşmakla beraber tüm işlemlerimizi servis garantisi altında yapmaktayız. Bu anlamda bulunduğunuz ortama gelen, ev ya da iş yerinizde herhangi bir tahribata neden olmayan, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktayız. Gaziantep Altus Servisi Gaziantep için tek numaramızdan bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Altus buzdolaplarında da gördüğümüz arızalardan bir tanesi kompresör arızası ile cihazınızın soğutmamasıdır. Buzdolapları konusunda karlanma, buzlanma gibi şikâyetler de sık bir şekilde bizlere gelmektedir. Karlanmanın sebebi içeriye sıcak hava girmedir.

Buzdolabınızın kapısı açık kaldığında genellikle buzdolabı içerisine sıcak hava girebiliyor. Bu durum karlanmaya sebebiyet veriyor. Gaz kaçağı ise karlanmanın bir diğer sebebidir. Altus marka buzdolabınızda bu ve bunlar gibi sorunlar yaşıyorsanız Gaziantep Altus Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Çamaşır makineleri Altus markasının en yoğun kullanılan beyaz eşyalarından bir tanesidir. Çamaşır makinesinin iyi yıkamama nedenlerinden bir tanesi kireçlenmedir. Çamaşır makineniz için kireç çözücü desteği kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Ayrıca doğru programda çamaşırlarınızı yıkamanız da önemlidir. Bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz Gaziantep Altus Servisi teknik birimimize bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Şofbeniniz ise iyi derecede suyu ısıtmıyor ise gaz ve elektrik akışında bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Kontrolleri sağladığınız halde anlam veremediğiniz bir durum olursa Gaziantep Altus Servisi teknik ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kurutma işlemi için kullandığınız kurutma makineniz eğer programı çok uzun tutuyor ise çamaşırlarınızı düzensiz bir şekilde yerleştirmiş ayrıca gereğinden fazla doldurmuşsunuz demektir. Bu sebeple cihazınız hem verimli kurutmayacak hem de kazan döngüsünde problemler yaşayacaktır.

Kurutma makinenizin kapasitesini göz önünde bulundurarak doldurmanızı tavsiye ederiz. Ancak ortaya çıkabilecek bir sorunda ya da sormak istediğiniz bir soruda Gaziantep Altus Servisi çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Altus klimalar bahar ve yaz aylarının sık kullanılan cihazlarındandır. Ancak bahar ayları gelmeden mutlaka temizliği, bakımı yapılması gerekir. Klimalar ana hatları ile iç ve dış ünite olarak iki bölümdedir. İç ünite çalışmasına rağmen dış üniteden verim alınamıyorsa cihazınızdan performans almanız pek mümkün olmayacaktır.

Klimada kontrol edilmesi gerekenler bağlantı noktaları ve ana kartı olacaktır. Gaziantep Altus Servisi klima birimlerimiz sizlere bu konuda gerekli desteği sağlayacaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!