Gaziantep Alarko Servisi

Gaziantep Alarko Servisi, Alarko marka kombiklima ve şofbenlerde sizlerin tüm teknik bakım ve onarım ihtiyacını karşılıyor.

Deneyimli personeli ile 25 yıldır Gazianteplilere hizmet veren firmamız sadece merkezde değil, tüm ilçe ve semtlerde çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Gaziantep Alarko Kombi Servisi

Firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere Gaziantep’in her yerinde müşteri memnuniyeti odaklı servis sunmaktadır. Zaten bu nedenle 20 yılı aşkın süredir Alarko teknik servisi denildiği zaman akla ilk olarak bizim firmamız gelmektedir.

Alarko marka tüm cihazlarınızın yıllık rutin bakımlarını yapan firmamız dilediğiniz gün ve saatte gelerek ev ya da işyerinizdeki cihazınızı elden geçiriyor. İşlemlerini ise Gaziantep Alarko Servisi isimli servisimiz garantisi ile yapıyor. İso 9001 belgeli firmamızdaki tüm personel eğitimli ve sertifikalıdır. Cihazınızda oluşabilecek en ufak arıza da bile gerekli bakım ve onarımı yapmaktadır.

Kombi Servisi Yararlı Bilgiler

Kombi cihazlarında belirli miktarda su bulunur. Bu su miktarı 1,5 barda olmlıdır. 1,5 barda değil ise su ekleme yapabilirsiniz. Kombiye gelmesi gereken voltaj seviyesi ise 220 volttur. Bu voltaj seviyesinden düşük bir voltaj söz konusu ise kombiniz çalışmayacaktır.

Ayrıca fan motoru ya da kombi ana kartında bir arıza söz konusu ise yine cihazınızdan herhangi bir şekilde verim alamazsınız. Gaziantep Alarko Kombi Servisi olarak şikayetlerimizi merkezimize bildirebilirsiniz.

Kombinin çok geç devreye girmesi ise genellikle fan motorunda kir birikmesnden dolayıdır. Dış hava sensöründe bozulma, elektronik kartta arıza ya da fan motorundaki kelebek tapada sorun var ise kombinizin çalışmasında sorun yaşanabilir. Bu gibi arızalarda kombi devreye geç girecektir. Cihazınızdaki ısıtıcı rezistans kireçlenmiş ise termosifondan ses gelebilir.

Basınç regülatörü kullanarak ses sorunu ortadan kalkabilir. Sık kullanılan kombilerde bu ve buna benzer pek çok arıza ile karşılaşmak mümkündür. Gaziantep Alarko Servisi olarak kombi, klima ve şofbenlerinizde ortaya çıkabilecek her türlü sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktayız.

Gaziantep Alarko Servisi Gaziantep için tek numaraya sahiptir ve tüm ilçe ve semtlerden ulaşım sağlanabilir.Garantili hizmet ve müşteri memnuniyeti adına var gücümüzle çalışmaktayız.

Eğer kombi cihazınız bacalı ise bulunduğu odalarda mutlaka taze hava girişi sağlayan menfezlerde bulunmalıdır. Bu menfezlerin asla önleri kapatılmamalı ve kullanım dışı bırakılmamalıdır. Ayrıca, oda termostatı taktıracaksanız kapıdan, camdan uzak odanın orta yerinde bir yerde olmasına özen gösterilmelidir.

Gaziantep Alarko Servisi olarak kombi cihazı satın alırken şu konulara dikkat ederek alınması tavsiyemizdir. Kullanılacak yerin metre karesi, petek sayısı, kaç metre tesisat gideceği, kurulacak olan yerin cephesi ve yalıtımı gibi konulara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kombi cihazlarınızın ömrü ortalama 25 yıldır ve bu süre zarfında verimli kullanmak içinde bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Alarko marka kombi cihazları yaşanan ortamlara asla kurulmamalı ayrıca baca uzunluğunun 3 metreden uzun olmaması gerekmektedir.

Gaziantep Alarko Klima Servisi

Gaziantep’da ev ve iş yerlerinde sık tercih edilen Alarko klimalar en az arızalanan klimalar olmalarına rağmen zaman zaman çeşitli arızalar çıkarabilmektedir. Özellikle bakımları aksatıldığında bu arızaların görülmesi daha olasıdır. Merak etmeyin. Ekibimiz klimanızı ilk günkü haline getirmek için sizden telefon bekliyorlar.

Çankaya’dan Sincan’a, Etimesgut’tan Mamak’a kadar tüm ilçe ve semtlerde donanımlı ekiplerimiz bulunmaktadır. Garantili servisimizi orijinal yedek parça desteğiyle dakikalar içerisinde sizlere ulaştıracaklarından şüpheniz olmasın.

Gün içerisinde kombi ve klimalarda pek çok arıza kendisini gösterebilir. Örnek vermek gerekirse kombinizi çalıştırmaya çalışıyorsunuz ancak kombiniz devreye girmiyor. Cihaza elektrik ya da gazın gelip gelmediği bu noktada son derece önemlidir.

Tavsiyemiz fiş, kablo ve sigorta gibi elektrikle ilgili tüm elemanları gözden geçirmelisiniz. Cihazınıza enerji aktarımında bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Şayet durum elektrikle alakalı ise bir elektrikçi çağırarak elektrik sisteminizi onarabilirsiniz. İkinci seçenek gazın gelip gelmemesi konusudur. Gaz vanasını kontrol etmelisiniz. Gazın geldiğinden tam olarak emin olmalısınız.

Gaziantep Alarko Servisi, kurulduğu ilk günden bu yana hedeflerini büyüterek hizmet veren bir teknik servistir. Alarko marka şofben ve kombi cihazlarınızın her türlü sorun, arıza ve kurulum işlemlerinde 7/24 hizmet veren firmamız, aynı zamanda vardiyalı olarak çalışmaktadır.

Gaziantep Alarko Servisi olarak tavsiyemiz, gerek kombi cihazlarınız olsun gerekse de şofben cihazlarınız olsun, hangi cihazı kullanırsanız kullanın mutlaka kullanım kılavuzuna göre kullanmanızdır. Kullanım kılavuzunda belirtilen kurallar çerçevesinde kullanılan cihazlar daha verimli ve daha uzun ömürlüdür.

Şofben Servisi

Alarko marka şofben cihazları da neredeyse her evde kullanılan ve evlerimizin olmazsa olmazları arasındadır. Sık olarak bu cihazlar istenmese de ara sıra arıza durumları meydana getirmektedir. Genelde termosifon ve yeteri sıcaklıkta su elde edememe gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır.

Bu sorunlara genelde elektrik enerjisi ile ilgili arızalar, ısıtıcı arızaları veya şofben motor arızaları sebep olabilir. Şofben içerisinde bulunan elektrik tesisatında yanma veya kopma yaşanmış olabilir.

Alarko marka şofben cihazları su ve elektrik ile çalıştıkları için anlamayan, bilmeyen ve konusunda tecrübesiz kişilerin müdahale etmemesi gerekmektedir. Gaziantep Alarko Servisi ile irtibata geçmeniz durumunda konusunda uzman personeller ile sorununuz çözülecektir.

Gerek kombi olsun gerekse de şofben cihazlarınız olsun kurulumlarının mutlaka uzman ellerde yapılması, bakımlarının uzman eller tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde klimanızda hem sorun yaşarsınız hem de garanti kapsamı dışına çıkılmış olur.

Bu tip sorunlara maruz kalmamak için Gaziantep Alarko Servisi ile irtibata geçerek Alarko marka cihazlarınızın hem düzenli olarak bakımlarını hem de garantili olarak kurulumlarını yaptırabilirsiniz.

Gaziantep halkı ve müşterilerimizi her zaman düşünen firmamız, bu anlamda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda ve ilk sırada tutmaktadır. Bu duruma paralel olarak da gezici teknik servis anlayışını da hayata geçirmiş olan firmamız, araç filosunu da sürekli olarak yenilemektedir.

Konusu ile ilgili tüm teknolojik cihazlar gezici servis araçlarımızda bulunmakta olup, Gaziantep Alarko Servisi olarak her türlü arıza ve soruna yerinde müdahale edecek kapasitedeyiz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!