Etlik Siemens Servisi

Etlik Siemens Servisi, Ankara Etlik’te Siemens kullanıcılarının her türlü teknik sorununa yetişiyor ve anında çözerek müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Dünden bugüne Ankara’da kullanıcıların cihazlarında her türlü bakım ve onarımı profesyonel bir yaklaşım ile yapan Etlik Siemens Servisi İso 9001 belgeli profesyonel bir servistir. Beyaz eşya, klima ve televizyonda en çok tercih edilen markalardan birisi olan Siemens teknolojik ve pratik kullanımlı ürünleri ile tercih sebebidir.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve doğal olarak başkent Ankara ilinde da pek çok kullanıcısı bulunan Siemens’in garantili bakım hizmetini ise Etlik Siemens Servisi yapmaktadır. Siemens cihazlarının dış, iç ve tüm parça kontrollerini yapan firmamız bu konuda sizlere garantili hizmet vermektedir. Cihazdaki teknik sorunu en hızlı şekilde bulan ve bunu doğru yöntemle en hızlı şekilde yapan Etlik Siemens Servisi ile cihazınızı aynı gün kullanmaya devam edersiniz.

Siemens dayanıklı ev aletleri le milyonların evine giren bir markadır. Bu anlamda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabıklimakombi gibi ürünleri aktif olarak kullanılmaktadır. Mutfağımızdan eksik olmayan buzdolapları gıdalarımızı korumamızın en etkili v e önemli yoludur. Gıdalar buzdolaplarında olmadığı müddetçe bozulurlar. Buzdolabında ise belirli bir soğukta kaldıkları takdirde taze olarak kalırlar.

Buzdolabının soğuk kalması için aktif olarak düzenli bir şekilde çalışması beklenir. Buzdolabı kompresörü arızalandığında ya da güç ünitesinde bir problem olduğunda çalışmayı durduracaktır. Bu da sizi büyük sıkıntıya sokacaktır. Buzdolabınız aniden durmuş ve ne suretle olursa olsun çalışmıyorsa mutlaka uzman kişilerden destek alınız. Etlik Siemens Servisi, Siemens buzdolaplarınız için en detaylı bakım ve onarımı yapmaktadır.

Buzdolaplarında meydana gelen bir başka olumsuz durumda su akıtmasıdır. Buzdolabı su akıtıyorsa bunun pek çok nedeni olabilir. No frost özelili dolaplarda soğutma üst kısımda olur ve fanlar yardımı ile alt kata iner.

Belirli bir soğukluğa ayarlandığından o soğukluğa ulaşan dolap sensör kontaklarını kapatarak belemeye geçer. Bu esnada ara ısıtıcılaraca voltaj gönderir ve buzlar erimeye başlar. Belirli bir ısıya ulaştığında sensörler yeniden devreye girer ve rezidans voltajını keser, soğuma yeniden başlar. Buz erime işlemi tam gerçekleşmez ise tahliye kanalları kapanır ve çıkamayan su tepeden akar. Bu aşamada Etlik Siemens Servisi tarafından sensör, timer, termik gibi parçaların kontrolünün yapılması gerekir, arızalı ise değiştirilmelidir.

Etlik Siemens Servisi, Siemens buzdolabınızda ortaya çıkan su akıtma sorununu en hızlı ve garantili şekilde önlemektedir. Etlik sakinleri için günün her saati görevde olan Etlik Siemens Servisi ile bakım ve onarım hiç bu kadar kolay olmamıştı.