Etlik Profilo Servisi

Etlik Profilo servisi sayesinde Etlik semtinde evinizde bulunan Profilo markalı elektronik her türlü cihazın bakım ve tamir işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Sizler için uzun süredir en kaliteli hizmeti vermekte olan Etlik Profilo servisi ile çağrı merkezi ya da mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda herhangi bir tamir ya da bakım işlemi yapmadan önce masraf bilgilendirmesi yapan Etlik Profilo servisi ekibi sayesinde hangi işleme ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

No-frost buzdolapları sayesinde kış mevsiminde bile yaz meyveleri ya da sebzeleri tüketebiliriz. Buzdolaplarınızın dondurucu bölümünde saklayabileceğiniz yaz meyve ve sebzeleri uzun süre tazeliklerini ve vitaminlerini içinde tutar.

Bu sayede dilediğiniz zaman çıkarıp yiyebilirsiniz. Ancak buzdolabınızın arızalanması durumunda dondurucu kısmında yiyeceklerin çözündüğünü görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Etlik Profilo servisi ile iletişime geçerek en hızlı ve en hesaplı şekilde buzdolabınızın tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kadınların evdeki en sevdiği yardımcılarından biri olan Profilo çamaşır makineleri için servisimizdeki uzman ekibimizden dilediğiniz her an destek isteyebilirsiniz. Çamaşır makinesi çalıştırıldığında sigortalarınız atıyorsa, tesisatınız kısa devre yapıyor demektir.

Tesisatınızın kısa devre yapması aynı zamanda evinizdeki diğer elektronik cihazlara da ciddi zarar verebilir. Tesisatın da dahil olduğu durumlarda Etlik Profilo servisi ile iletişime geçerek kısa devre problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bulaşıklarınızda yemek artıklarının kalması durumunda makinenizdeki tuzu değiştirerek hızlı ve basit bir şekilde çözüm elde edebilirsiniz. Ancak makineniz çalıştırdıktan belli bir süre sonra duruyor ya da programları atlayarak çalışıyorsa komutu yerine getirme problemi yaşıyordur. Etlik Profilo servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde makinenizin tamirini sağlayabilirsiniz.

Kullanımı her mevsime yayılmış olan klimalarınız eğer verimli ve gürültüsüz bir şekilde çalışmıyorsa bakıma ihtiyaç duymaktadır. Etlik Profilo servisi olarak klimanıza yılda iki kez bakım yaptırmanızı, cihazınızın verimli çalışması açısından şiddetle öneriyoruz.

Sadece montaj ve kurulum değil aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz için bakım ve tamir işlemi de yapan Etlik Profilo servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Klima cihazlarının verimli çalışmamasının en büyük sebepleri; içindeki parçaların eskimiş olmasıdır. Sizler için yedek parça stoğu yapan Etlik Profilo servisi sayesinde klimanızdaki arızalı ya da yıpranmış parçaların değişimini sağlayabilirsiniz.

Tamamı orijinal olan bu parça stoğundan yılın her günü ve her saati kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda birçok firmaya göre çok daha hesaplı bir şekilde orijinal parça stoğundan faydalanabilirsiniz.

Klimanızın verimli bir şekilde çalışması için oldukça önemli bir yeri olan orijinal parçaların yerleştirilmesi işlemini oldukça hesaplı bir şekilde Etlik Profilo servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda 1 yıl içinde onarım yapılan parçaların tekrar arızalanması durumunda herhangi bir ücret talep etmeden Etlik Profilo servisi klimanızınyeni takılan parçaların onarımını da yapmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!