Etlik Protherm Servisi

Etlik Protherm Servisi, hiç beklemediğiniz anlarda kombi, şofben ve kazan sistemlerinizde ortaya çıkacak bir arızada ya da yıllık bakımlarda uzman desteği son derece önemlidir.

Uzman olmayan, yeterliliği bulunmayan servislerden alınacak sözde hizmetler ile cihazlar ömürlerini olması gerekenden çok daha önce tamamlayabiliyorlar.

Alanında uzman bir servis öncelikle müşteri beklentilerini tam anlamı ile karşılamalıdır. Gece gündüz demeden tek bir telefon ile müşterisi bekletmeden işlemlerini tamamlamalıdır.

Üstelik bunu servis garantisi ile yapmalıdır. İşte bu ilke ve prensip ile yıllardır Etlik sakinlerinin Protherm marka kombi, şofben ve kazanlarında kapsamlı bakım ve onarım işlemlerini Etlik Protherm Servisi garantisi ile yapmaktayız.

Günün her saati sıcak su ihtiyacınızı karşıladığınız ya da özellikle soğuk kış günlerinde yoğun bir şekilde kullandığınız kombileriniz yıllık bakımları yapıldığı takdirde hem daha uzun ömürlü çalışacak hem de sizleri maddi anlamda büyük bir yükten kurtaracaktır. Servis olarak müşterilerimize yılda iki defa kapsamlı bakımı tavsiye etmekteyiz.

Eğitimli ve deneyimli Etlik Protherm Servisi teknisyenlerimiz bulunduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın her parçasına, aksam ve hatlarına kontrolünü gerçekleştirecektir. Şayet gerekirse orijinal Protherm yedek parça ile cihazınızın işlevsel bir şekilde çalıştığından emin olacaktır.

Kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombiler farklı model ve kapasitelerde insanların hem evlerine hem de işyerlerine girmektedir.

Firma olarak müşterilerimize kombi tercihi yapacakları zaman mutlaka kullanacakları alanı göz önünde bulundurarak tercih yapmalarını söylüyoruz.

Hatta bu konuda uzman desteğine gereksinim duyarlarsa Etlik Protherm Servisi müşteri destek birimimiz ile gerekli danışmanlık hizmetini de sağlıyoruz.

Kombiler konusunda dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi yerden ısıtmalı bir evde oturuyorsanız ortama uygun ve yüksek kapasiteli bir kombi tercih etmeniz olacaktır.

Bu sayede çok daha iyi verim alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere kombiler gaz ile çalışan cihazlardır. Ancak bazen hayli tehlike arz eden gaz kaçakları ile ilgili bir takım sorunlar duyabiliyoruz.

Şayet gaz kokusu duyarsanız kapı ve camları hızlı bir şekilde açınız, çakmak ya da kibrit çakmayınız, ışıkları yakmayınız. Eğer koku apartman içerisinde duyuluyor ise mutlaka komşular uyarılmalıdır.

Temiz hava girişi böyle bir durumda önemli olduğundan sokak giriş kapısını açık tutmayı unutmamalısınız. Gaz kokusu dahilinde mutlaka Alo 187 hattını arayarak yardım talep ediniz.

Gaz kaçaklarına karşı cihazınıza önceden tedbir almak adına Etlik Protherm Servisi ekiplerimizden yıllık bakımı yapmalarını mutlaka söyleyiniz.

Kombinizin ayarları paneldeki düğmeleri ile gerçekleştirilmektedir. Isı ayarını, program ayarını yaptığınız tuşlar eğer çalışmıyor ise aşırı gaz yakımına sebep olunmaması adına mutlaka Etlik Protherm Servisi teknik birimlerimizden yardım talep ediniz.