Etlik Lambert Servisi

Etlik Lambert servisi sayesinde evinizde, iş yerinizde, okullarda, sanayilerde ya da birçok alanda kolaylıkla kombinizin ihtiyacı olan her türlü işlemi yaptırabilirsiniz.

Sizler için Ankara’nın merkezinde ve semtlerinde bulunan Emek Lambert servisi ekibine 7-24 kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hiçbir müşterimizi mağdur etmemek için sürekli hazır halde bekleyen profesyonel Etlik Lambert servisi ile mail ve çağrı merkezi aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Ankara’nın neredeyse her yerinden ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizin numarasını ve mail adresini rahatlıkla internet sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan kombiler elektrik ve suyla çalışan cihazlar oldukları için rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. Bu sebepler sizlere hizmetini vermiş olduğumuz Etlik Lambert servisi alanında uzman çalışanları sayesinde kombinin dilinden ve mekaniğinden çok iyi anlamaktadır.

Bu sebeple güvenle kombinizi Etlik Lambert servisi ekibimize emanet edebilir ve kombinizin en doğru şekilde kurulumundan bakımına kadar her işlemi sağlayabilirsiniz.

En sık yaşanan kombi problemlerinden biri olan cihazın normalden farklı ya da fazla ses çıkarması kombinizin bakım zamanının geldiğinin habercisidir. Aynı zamanda içerideki parçaların da bakıma ihtiyaç duyduğu anlamına gelmektedir.

Ancak bu gibi durumlarda kesinlikle elle müdahale edilmemeli ve profesyonel Etlik Lambert servisi ekibiile iletişime geçilmelidir. Kombinize elle müdahal etmek aynı zamanda oldukça tehlikeli olabilir. Bu sebeple alanında uzman ekibimize başvurarak çok daha sağlıklı bir şekilde kombinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Kombinizde normalden farklı seslerin çıkması, seslerin yükselmesi atık suyu tahliye eden fanın bozulduğu anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu sesler suyu sirküle eden pompanın bozulduğunun da habercisi olabilir. Bu problemlerin çözümü için profesyonel bir şekilde Etlik Lambert servisi ile iletişime geçerek en doğru yardımı alabilirsiniz.

Dışarıdan elle ya da bilinçiz bir müdahale kombinizin kullanılamaz duruma gelmesine sebep olabilir. Bu sebeple bu gibi durumlarda kombinizi çalışmayı durdurup Etlik Lambert servisi ekibi ile iletişime geçmeniz hem siz hem de kombiniz için en sağlıklı karar olacaktır.

Cihazınızın dış gövdesinin fazla ısınması yanma odasının dolduğu ya da doğru çalışmadığı anlamına gelmektedir. Bu sebeple belli aralıklarla kombinizin dış gövdesini kontrol etmeli ve fazla ısınma durumunda derhal Etlik Lambert servisi ile iletişime geçmelisiniz. Yanma odasının dolması kombinizin doğru ve verimli çalışmasını doğrudan etkilemektedir. ,

Aynı zamanda dış gövdenin fazla ısınması cihazın başka parçalarının da zarar görebileceği anlamına gelmektedir. Bu sebeple profesyonel ekibimiz Etlik Lambert servisi ile görüşecek yanma tankınızın boşaltılmasını sağlamalısınız.

Lambert markalı kombilerin sertifikalı eğitimini almış olan uzman ekibimiz sayesinde kombinizdeki her türlü tamir, bakım, parça değişimi, temizlik gibi hizmetleri anında alabilirsiniz. Mail ve çağrı merkezi yolu ile ulaşabileceğiniz Etlik Lambert servisi sayesinde hem hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde mağdur olmadan kombinizin her türlü ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!