Etlik Kombi Servisi

Etlik Kombi Servisi

Etlik Kombi Servisi, başkent Ankara’da Etlik Mahallesinde oturan her kombi kullanıcısının en zor anında yardımına koşuyor. Her marka kombi konusunda uzmanlaşmış ekibi ile 24 saat hizmet veren Etlik Kombi Servisi müşterilerini hiçbir suretle zor durumda bırakmıyor. Gerek yıllık bakımları olsun gerekse onarım ve yedek parça, her daim profesyonel teknisyenleri ile görevinin başındadır.

Kombiler tıpkı diğer beyaz eşyalar gibi hayatı son derece kolaylaştıran ev ve işyerlerimizin olmazsa olmaz cihazlarıdırlar. Kombilerinize iyi bakarak onların ömrünü uzatmanız mümkündür. Her elektronik cihaz gibi kombilerinizin de bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın. Ancak bu bakım üstün körü değil, detaylı bir şekilde yapılmalıdır.

Tüm parçalar temizlenmeli ve tam performans çalıştığından emin olunmalıdır. Etlik Kombi Servisi olarak kombinizin en ufak ayrıntısına kadar bakım yapmaktayız. Kombiniz çalışmadığı takdirde gün içerisinde oldukça zor durumda kalabilirsiniz. Bu ani bozulmalarda hızlı ve garantili bir servis istiyorsanız bizimle irtibata geçmeyi ihmal etmeyiniz.

Kombiler ısınma ve sıcak su açısından oldukça yoğun kullanılan cihazlardır. Bozuldukları takdirde günlük işlerinizi de aksatacağından zaman kaybına uğramamak adına teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz. Kombilerin esas görevi ısı vermek ve sıcak su sağlamaktır. Ancak bazı durumlarda sıcak su beklenmedik şekilde fazla ısınabiliyor ve bu da kaloriferin çok ısınmasına sebebiyet verebiliyor.

Normalde sıcak su dalgalanma şeklinde gelir. Yani sabit değildir. Bir sıcak gelir bir soğur. Çeşme ve kalorifer hattına gidecek olan sıcak su iki ana hatta bölünür. Ancak kalorifer kısmı gerektiği zaman sıcak su bölmesini kapatmaz ise sıcaklık oldukça artacaktır. Bu da peteklerin gereğinden fazla ısı yaymasına neden olacaktır. Üç yollu vana incelenerek herhangi bir tıkanıklık olmadığından emin olunacaktır.

Bunu sizin için Etlik Kombi Servisi teknisyenlerimiz başarılı bir şekilde yapacaktır. Üç yollu vanada bir arıza varsa onarılacak şayet onarılamayacak derecede bir arıza söz konusu ise yenisi ile değiştirilecektir. Tam donanımlı gezici servis aracımızda tüm kombi marka ve modellerinin orijinal yedek parçaları bulunmaktadır. Bu anlamda yedek parça beklemek zorunda kalmazsınız.

Cihazınıza anında takılacak orijinal yedek parça ile kombiniz ilk günkü performansında sorunsuz çalışmaya devam edecektir. Ankara Etlik’de oturan kombi kullanıcılarına geçici değil kalıcı çözümler sunan firmamız İso 9001 belgelidir. Cihazların fiziki yapısı ve elektronik devrelerini çok iyi tanıyan Etlik Kombi Servisi çalışanı personelimiz sizlere gerekli tüm desteği sağlayacaktır. Ankara Etlik’de güvenebileceğiniz garantili bir kombi uzmanı arıyorsanız telefonumuzu çevirmeniz yeterli olacaktır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!