Etlik İndesit Servisi

Beyaz eşya cihazları evlerimizin hemen her yerinde kullandığımız cihazlardır. Yoğun kullanımları neticesinde de zaman zaman arızalar meydana getirebilirler. İşte bu arızalarınızın oluştuğu durumlarda Etlik indesit servisi hizmetinizdedir.

Etlik indesit servisi etlik semtinin tüm mahalle ve sokaklarına hizmet veren geniz bir ağ yapısına sahip bir teknik servistir. İndesit marka beyaz eşya cihazlarınızın her türlü tamir bakım onarım ve kurulum işlemlerini yapan firmamızın yapmış olduğu tüm hizmetler garantili hizmetlerdir.

Yapılan arıza bakımları, parça değişimleri gibi tüm hizmetlerimiz 1 yıl içerisinde aynı şekilde yine arıza meydana getirirse Etlik indesit servisi olarak ücretsiz bir şekilde yeniden işlem yapılmaktadır. Bu konuda ki hassaslığı da bölgedeki tüm müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir.

Çalışmayan ve arızalı olan beyaz eşya ürünleri her zaman sorun olmuştur ve bir an önce faaliyete geçirmek hayatımızı kolaylaştıracaktır. Hayatınızı kolaylaştırmak için arızalı olan cihazlarının tamirinde ve onarımında Etlik indesit servisi her daim size bir telefon kadar yakındır.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarınızın sorunlarında bölgede hızlı servis ve hızlı intikal olarak bilinen firmamız, asla müşterilerinin uzun süre hizmet beklemesine müsaade etmemektedir. Bunun için yeni yatırımlar yaparak, gezici servis olarak bilinen filosuna her geçen gün yeni araçlar eklemektedir.

Beyaz eşyanız ile ilgili yapılacak olan her türlü işlem için mutlaka müşterinin izni ve onayı alındıktan sonra işlem yapılmakta, parça değişimi yapılacaksa yine müşteri onayı alınarak yapılmaktadır.

Yeni aldığınız indesit marka beyaz eşya cihazınızın kurulumunu garantisi ölmeden mutlaka Etlik indesit servisi olarak firmamıza yaptırmalısınız. Aksi takdir de cihazınızı henüz kullanmadan garantisi kapsam dışı kalacaktır.

Buzdolabı cihazınızı taşımanız gerekirse dolabınız yeni yerinde en az 3 saat mutlaka fişe takılmamalıdır. 3 saat beklemeden fişe takılan buzdolabınızda arıza meydana gelir ve çalışmaz.

Ayrıca, motor çalışıyor ama dolabınız soğutmuyor ise bu durum muhtemelen kompresörün arızalandığı anlamı taşımaktadır ve kompresörün uzman eller tarafından kontrol edilmesi gerekiyor ise yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Etlik indesit servisi olarak bu tip sorunlarınızda çağrı merkezimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Beyaz eşya ürünlerinden olan fırınlarında sürekli olarak temizlenmesi ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Cihazların bakımlarının yapılması, temiz kullanılması verimliliğin arttırılması açısından çok önemlidir.

Bulaşık makineleri bazen bulaşıkları tam olarak yıkamadan kirli vaziyette çıkarır. Bu durumda cihazınızın doğru programda çalıştığından ve sıcak su ile çalıştığından emin olmanız gerekmektedir. Buna emin olduktan sonra sorununuz halen devam ederse teknik servisimiz ile bağlantı kurarak randevu almanız yeterlidir.

Alacağınız randevudan sonra konusunda uzman personellerimiz gezici servisimiz ile yola çıkarak sorununuzu yerinde çözecektir. Ayrıca, Etlik İndesit Servisi olarak kullandığımız tüm alet ve ekipmanlar son teknoloji ürünler olup, bu konuda da firmamız büyük yatırımlar yaparak makine parkını güçlendirmiştir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!