Etlik Hotpoint Servisi

Etlik Hotpoint servisi olarak beyaz eşya cihazlarında Hotpoint markasını tercih eden müşterilerimize garantili ve kaliteli hizmet sunmak için kurulmuş olan ve uzun yıllardır etlik semtinde hizmet veren teknik servistir.

Etlik Hotpoint servisi olarak tüm personellerimiz Hotpoint marka beyaz eşya cihazlar konusunda gerekli tüm eğitimleri almış, donanımlı ve bilgili personellerdir. Arızaları doğru tespit ederek bulunan ve tamiratını yapan servisimiz müşterilerini sıkıntılı durumlarından kurtarmaktadır.

Etlik Hotpoint servisi olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetler garantili ve ekonomik hizmetlerdir. Yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde Etlik Hotpoint servisi olarak 1 yıl garanti vermekteyiz.

Beyaz eşya grubundan olan Hotpoint marka buzdolapları evlerimizde veya işyerlerimizde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlarda en çok yaşanan sorunlarından biri de soğutmama sorunudur.

Bunun en önemli sebebi ise gaz problemidir. Çünkü buzdolapları soğutma işlemini içerisinde bulunan gaz sayesinde gerçekleştirmektedir. 

Bazen anakart veya kit cihazında da problemler meydana geldiğinde cihazınız soğutma yapmayabilir. Etlik Hotpoint servisi olarak tüm bu sorunlarınızın çözümü için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Sorunlarınız servisimiz tarafından çözümlendikten sonra ayrıca cihazınızın genel kontrolleri de yapılmaktadır.

Bulaşık makinelerinde en çok rastlanan sorunlardan biriside su giriş valfi arızasıdır. Makinelerde pompa motoru cihazlarda suyu boşaltma işlemini yapmaktadır. Eğer pompa motoru görevini tam anlamı ile yerine getirmez ise bu tip sorunlar ile karşılaşılabilir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızda meydana gelen arızalarınızda danışmak istenilen her konuda 7/24 Etlik Hotpoint servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile geniş teknik servis ağına sahip olan Etlik Hotpoint servisi tüm müşteri için her daim yardıma ve desteğe hazırdır. Ankara’nın etlik semtinde kendini ispatlamış olan servisimiz Hotpoint markası altında kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ekonomik olması, garantili işçilik olması, TSE belgesine sahip olması ve alanında çok teknolojik çalışması servisimizi bölgede her zaman ilk sırada tutmaktadır.

Etlik Hotpoint servisi olarak tavsiyemiz beyaz eşya cihazlarında bulunan kullanım kılavuzlarını anlayarak okumak ve orada belirtilen kullanım şekillerine göre cihazlarınızı kullanmak, hem makinelerinizin ömrünü arttıracak hem de doğru kullanımını sağlayacaktır.

Ödemeler konusunda da müşterilerine pek çok seçenek sunan servisimiz, tüm bankalar ile anlaşarak müşterilerimizin her marka kartını kullanmasına imkan sağlamaktadır.

Ayrıca kapıda nakit ödeme, kredi kartına taksit gibi özellikli ödeme seçenekleri de Etlik Hotpoint servisi merkezlerimizde bulunmaktadır.

Konforlu bir beyaz eşya kullanmanın tek adresi olan Hotpoint markası, zaman zaman da olsa bazen arızalar çıkarabilmektedir. Herhangi bir arıza ve sorun durumunda Etlik Hotpoint servisi her türlü desteğe hazırdır.

Etlik Hotpoint servisi etlik semtinde bulunan müşterilerimiz için özverili çalışarak gezici ekibimize nöbet sistemini de getirmiştir. Bu durumda da servisimiz 7/24 anlayışı ile hizmet veren kurumsal bir teknik servistir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!