Etlik Ferroli Servisi

Etlik Ferroli Servisi sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılandığı cihazları ile şehrimizde yoğun bir şekilde tercih edilen Ferroli ürünlerinin Etlik bölgesindeki en kapsamlı servisi olmaktadır.

Etlik Ferroli Servisi
Etlik Ferroli Servisi

Bir İtalyan markası olan Ferroli, kombi ve şofbenleri ile ülkemizde yıllardır beğenilerek tercih edilen bir markadır. Ferroli markasının birbirinden farklı ve kullanışlı cihazları hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Kombi ve şofbenlerinin kalitesi ile adından söz ettiren Ferroli bu anlamda büyük bir ihtiyacı da karşılamış olmaktadır. Ancak kombiler de netice itibarı ile elektrik ve gazla çalıştıklarından ne zaman bir arıza çıkaracağını kestirmek zor olabilir.

Kombi Servisi

Her ne kadar kombilerin çalışma prensibi birbirine benzese de her markanın kendisine göre farklı modelleri ve aksamları olabiliyor. Yaşanacak herhangi bir aksilik durumunda modele hâkim, alanında uzman Etlik Ferroli Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olmaktadır.   

Kombiler konusunda da gün içerisinde farklı pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi kombinin patlamalı yanmasıdır.

Kombiyi çalıştırdığınızda cihaz birkaç saniye geç yanıyor ise muhtemelen içerisinde gaz birikmesi olmuştur. Cihazlarınızın yıllık bakımlarında gaz ve çakmak ayarları Etlik Ferroli Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kombilerde karşılaştığımız bir başka şikâyet ise sıcak su açıldığında peteklerin aşırı şekilde ısınmasıdır. Normalde musluk ve kalorifer hattına giden sıcak su bir nedenden dolayı sadece tek bir hatta kaymış ise o bölümde ısınma fazla olacaktır. Böyle bir durumda muhtemelen bir tıkanma söz konusu olduğundan Etlik Ferroli Servisi ekibimiz ön kontrolleri gerçekleştirip doğru yöntemle onarımı gerçekleştirecektir.

Şofben Servisi

Sıcak su ihtiyacının kesintisiz olarak karşılandığı Ferroli şofbenler birbirinden farklı model ve kapasiteleri ile tercih sebebi oluyor. Ancak bazen şofbenlerden beklenmedik arızalar ortaya çıkabiliyor. Böyle bir durumda bilinçli müdahale ile cihazdaki sorunu hızla ortadan kaldırıyoruz. Şofbenler daha ilk kurum aşamasında önemli tedbirler alınması gerekilen cihazlardır.

Biz bu konuda müşterilerimizi sık bir şekilde uyarmakta ve yardımcı olmaktayız. Mesela şofben kurulurken uygun kalınlıkta tesisat çekilmesine dikkat edilmelidir. Bunun yanında topraklama tertibatı doğru bir şekilde ayarlanmalıdır.

Kurulumda mutlaka kaçak akım rölesi kullanılmalıdır.  Uygun amperajda sigorta uygulanmalı ve kesinlikle uzman bir teknisyen tarafından bu işlemler yapılmalıdır. Şofbeninizin kurulum aşamasında Etlik Ferroli Servisi uzman teknisyenlerimiz sizlere gerekli desteği profesyonel bir şekilde vermektedir.

Ferroli marka cihazlarınız için bizden günün 24 saati aralıksız hizmet alabilirsiniz. Alanında uzman eğitimli kadromuz gezici servis araçları ile bulunduğunuz yere zaman kaybetmeden gelerek garantili işlemleri ile sorununuzu anında çözmektedir.

Etlik Ferroli Servisi ile çalışmak için bir kere bile görüşseniz inanıyoruz ki bir daha asla bir başka servis merkezi ile çalışmazsınız. Kombi ve Şofben ürünlerinideki oluşabilecek her türlü problemi profesyonel bir şekilde çözebilecek ekiplerimiz bu konuda kendilerine aşırı derecede güvenmektedir.

Çünkü mesleki beceri ve deneyiminin zirvesinde olan çalışma arkadaşlarımız yılların verdiği tecrübeyi tamir & bakım işlerine yansıtmaktadır.

Etlik Ferroli Servisi kombi ve şofben gibi ürünlerin ana kart diye adlandırılan program kartlarını tamir edebilen, gerekiyorsa değişimini orjinal parça ile yapan, bunun yanı sıra sirkülasyon pompası, sensör, baca fanı, gaz valfi üç yollu vana ve ana eşanjör gibi hayati önem taşıyan parçalarını temin eden bir işletmedir.

Etlik bölgesinin aranan ve tercih siralamasında üst basamaklarda yer alanişletmesi yalaşık olarak 25 yıldır bu bölgeye hizmet vermektedir. Ferroli markası adını sektöre altın harflerle yazdırmıştır. Bu başarıya ulaşmak kolay olmamıştır tabi ki. Gece gündüz demeden, hava şartları ne olursa olsun, kar kış ve diğer her ortamda ve her şartta üzerine düşen vazifeyi eksiksiz tamamlamıştır.

Etlik Ferroli Servisi çalışmaları arasında kombi klima ve şofben bakımlarının yanı sıra bunların montaj işlemleri de bulunmaktadır. Deneyimli ustalarımız klima montajı konusunda keşif hizmetlerini de vermekte ve satın alma aşamasında sizlere yardımcı olarak servis desteği sunmaktadır.

Klima Servisi

Ferroli markalı klima ünitelerinizi en doğru şekilde kullanmak için mutlaka teknik desteğe başvurunuz. Bu işlem verimli ve doğru serinleme sağlayacaktır. Bir diğer husus da Ferroli klima ürünlerinizin bakımıdır. Her sene yaz öncesi yapılan bakımlar elektrik tasarrufu ve ekonomik bir çalışmanın yanı sıra uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.

Etlik Ferroli Servisi ile irtibat kurmak için 0312 448 00 00 numaralı hattı çevirerek karşınıza çıkan personelimize şikayetinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Sonrasını bize bırakın, Ferroli kombi şofben ve klima cihazınızı emin ellere teslim ettiğinize emin olabilirsiniz. 1 yıl garanti vererek yapacağımız çalışmalar sizi fazlası ile memnun edecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!