Etlik ECA Servisi

Etlik Eca Servisi, kombi ve şofben denildiği zaman pek çok kesimin kullandığı Eca markasına karşı almanız gereken tüm teknik tedbirleri sizler için almaktadır.

Sıcak su ve ısınma en temel ihtiyaçlarımız arasında olduğundan ve günün her saati ihtiyacını hissettiğimizden kesintisi dahilinde büyük sıkıntılar yaşamak mümkündür.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber hem kombi hem de şofbenler pek çok yeni özellik ile Eca kullanıcılarına sunuluyor. Isıtıcı sistemlerinde önemli olan şeylerden bir tanesi yıllık bakımlarının aksatılmadan yapılmasıdır.

Çünkü kombi ve şofbenlerinizde pek çok önemli ve pahalı parça bulunmaktadır. Bu parçalar bozulduğunda sizlere yüklü maliyet çıkarabileceğinden yıllık bakımları aksatmamanız yararınıza olacaktır.

Evde sıcak suyunuz kesildiği takdirde bulaşık ya da çamaşır makinelerinizden istediğiniz verimi alamamakla beraber ısınma ihtiyacını da gidermezsiniz. Özellikle konuk ağırlayan işletmeler söz konusu ise bu gerçekten güç bir duruma düşmek olacaktır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimize daima kombi ve şofbenlerinde en iyi bakım ve onarım işlemlerini sağlayan bir firmayız. Bu anlamda günün her saati rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz. Etlik Eca Servisi olarak Etlik ve çevresinde oturan tüm Eca kullanıcılarının sadece bir telefon uzağındayız.

Kombilerle ilgili farklı arıza çeşitleri ile karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi hava akış arızasıdır. Hermetik model Eca marka kombinizde prosestat, anakart ve fan arızalanmış ise böyle bir problemle karşılaşmak mümkün olmaktadır.

Eğer kullandığınız kombi bacalı ise baca çekmiyor, tıkalı ya da baca sensöründe bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Etlik Eca Servisi teknisyenlerimiz kombinizdeki arızayı hızlı bir şekilde tespit edip gerekirse yedek parça değişimi ile cihazlarınızı onarıyor.

Kombiler konusunda bizlere gelen bir başka arıza da geçici alev kaybı sorunudur. Böyle bir arıza kodu almış iseniz muhtemelen brülör yanma oluşumu sonrasında alev kaybı yaşanıyordur. Öncelikle Eca marka kombinizi yeniden başlatmalısınız.

Resetleme işlemi sonrası bir düzelme yok ise iyonizasyon elektrodunda, anakartta veya gaz armatöründe bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Böyle bir arıza ile karşılaşmış iseniz Etlik Eca Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak teknik destek talep edebilirsiniz.

Eca markasının banyolarda sık bir şekilde kullanılan şofbenleri her ne kadar kaliteli olsalar da bazen beklenmeyen arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

Eca şofbeniniz içerisinden su akıtıyor ise muhtemelen svicleri çalıştırmakla görevli diyaframda bir delinme söz konusu olabilir ya da su kabı delinmiş olabilir.

Gerekli kontroller Etlik Eca Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz teknisyenler tarafından yapılacak ve gerekiyorsa parça değişimi ile şofbeninizdeki sorun hızlı bir şekilde çözülecektir.

Etlik Eca Servisi olarak yıllardır alanında uzman profesyonel çalışma arkadaşlarımızla sizlere üstün hizmet performansımızı sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Ekip arkadaşlarımız eğitimli,sürekli kendini yenileyen ve teknolojiyi yakından takip eden ve sizin ekonominizi düşünen insanlardan oluşmaktadır. Haftanın tüm günleri ve 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır.

Firmamız kombi,klima veya beyaz eşyalarınızın bakım,onarım ve arızalarını tespit etmekte ve çözüm yolunu en kısa ve etkili bir biçimde sizlere ulaştırmaktadır. Etlik Eca Servisi gerek cihazlarınızın bakımını gerekse parçalarının orijinalleriyle değişimi konusunda sizlere hem kapıda nakit ödeme hem de kredi kartıyla ödeme imkanlarını vermektedir.

Kombi ve klimalarınızın tüm yıllık bakımlarını en üst düzeyde yaparak evinizin ve yaşam alanınızın havasını değiştirmeyi planlıyoruz ve asıl amacımız da esasında bu yöndedir.

Amacımızı gerçekleştirme konusunda tüm personellerimizle gece gündüz büyük bir özveri içerisinde çalışmaktayız. Eca markasının tüm bakım , montaj ve onarım işlemlerini eksiksiz yapmaktayız.

Etlik Eca Servisi olarak Ankara şehrimizin dört bir tarafında hizmet vermekte oldukça hızlı ve etkin servis ağımızla alanında uzman ekip arkadaşlarımızca tüm sorunlarınız büyük bir titizlikle çözüme kavuşturulur.

Eca kombi cihazlarınızda Etlik Eca Servisi olarak genel itibariyle şu işlemleri uygulamaktayız;

  • Doğalgaz bağlantınızın baca çekiş kapasitenizi kontrol ediyoruz. Eğer bacanızın çekiş gücü kuvvetli değil ise ekip arkadaşlarımız tarafından herhangi bir işlem yapılmamaktadır.
  • Kombinizin genel iç temizliğine bakıyoruz. Olası tozlanma durumu ve tozlanma derecesine göre gerekli önlemleri alıyoruz.
  • Kombinizin alevlerininçıktığı kısım olan brülör olarak adlandırılan kısımların temizliğini yapıyoruz.
  • Kombinizin termostat kontrollerini yapıyoruz.
  • Cihazın emniyet donanım kontrollerini yapıyoruz.
  • Doğalgaz tesisatı ve kombi arasında bulunan filtrelerin temizliği de kombinin uzun ömürlü kullanımı açısından son derece önemlidir. Bunların kontrollerini bizzat yapıyoruz.
  • Enerjinin genleşebileceği tankın bar basıncının 0.5 bar civarında olması lazım gelmektedir. Bunun optimum seviyelerde olması için gerekli kontrolleri yapıyoruz.
  • Sıcak suyun derecesini ve hızını belirlemek için sıcak su tribünü kontrollerini titizlikle yapmaktayız.
  • Son olarak kombi cihazınızın gaz basınçlarını ve gaz kaçak kontrollerini yapmaktayız.
  • Eca marka kombinizin arızasını gideriyoruz ve eskisinden daha sağlam bir şekilde sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Eca marka kombilerin çok çeşitli türleri bulunduğu için bunların bakım ve onarımları da birbirlerinden oldukça farklıdır. Aynı şekilde klima temizliği de çok farklıdır. Üründen ürüne modelden modele bakım ve onarımları değişiklik arz etmektedir. Etlik ECA Servisi adı ile hizmet ederek tüm bu hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!