Etlik Demirdöküm Servisi

Etlik Demirdöküm Servisi olarak Etlik sakinlerinin Demirdöküm marka tüm cihazlarına kapsamlı bakım ve onarım yapmaktayız. İso 9001 belgeli firmamız Ankara ilimizin en köklü firmalarından birisidir. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile gün ve saat fark etmeksizin sizlere yardımcı olmaktayız.

Etlik Demirdöküm Servisi
Etlik Demirdöküm Servisi

Ankara ilimizin kalabalık yaşam alanlarından biri olan Etlik ve çevresinde Demirdöküm kullanıcıları hayli fazla olmaktadır. Bu denli yoğun bir kullanımı bulunan cihazların yıllık bakımı, parça montajı ya da onarımı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

TSE standartlarında hizmet veren firmamız sadece tek bir telefon ile gerekli tüm bakım onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca donanımlı atölyemizde Demirdöküm marka her tür cihazın orijinal yedek parçası bulunmaktadır.

Bu anlamda sizlere hiçbir şekilde yedek parça sıkıntısı çektirmemekteyiz. Yerinde bakım onarım yapabildiğimiz gibi donanımlı atölyemizde de arıza onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktayız.

Gezici servis araçlarımız ile sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmıyor gece ya da gündüz fark etmeksizin işlemlerimizi Etlik Demirdöküm Servisi kalitesi ile tamamlamaktayız.

Şofben Servisi

Demirdöküm markasının kalitli cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenler 24 saat aralıksız sıcak su ihtiyacını gideren oldukça kullanışlı cihazlardır. Şofbenler konusunda bize gelen arızalardan bir tanesi şofben devreye girmiyor sorunudur.

Eğer Demirdöküm şofbeniniz devreye girmiyor ise voltaj sorunundan şüphelenilebilir. Voltaj ölçülmeli ve 195-253 V arasında bir değerde olduğundan emin olunmalıdır.

Bu gibi durumlarda müşterilerimize regülatör tavsiye ediyoruz. Regülatör kullanımına dair müşterilerimize her türlü bilgi Etlik Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz tarafından verilmektedir.

Kombi Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı giderdiğimiz cihazlardan bir tanesi de Demirdöküm kombilerdir. Kombiler konusunda da farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Kombilerin performansını etkileyen durumlardan birisi kombi gaz kaçağı ya da kombi elektrik kaçağıdır.

Demirdöküm marka kombinize elektrik gelmiyor ise LED panelinde herhangi bir görüntü alamazsınız. Ancak elektrik var fakat geri dönüş alamıyorsanız kombi ana kartı arızası ortaya çıkmış olabilir. Kombinizde elektrik sorunu yaşıyor iseniz Etlik Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizi arayarak bu konuda anında uzman desteği alabilirsiniz.

Soğuk kış aylarında kombi kullanımı oldukça fazladır. Evin ya da iş yerin ısınması ve ayrıca su ısıtmada kullanılan kombiler sürekli ve yoğun şekilde kullanıldığından bakıma da en çok ihtiyacı olan ürünlerdir. Ankara’da Etlik Demirdöküm Servisi olarak bizler, semtin sakinlerine tüm yıl boyunca kombi bakım ve onarım hizmetlerini sağlıyoruz.

Kombiler bakım yapılmadığı takdirde tıkanmalara ve gereksiz yoğun yanma ihtiyacına gerek duyarlar ki bu da bütçenizi olumsuz yönde etkileyecek bir durumdur.

Hali hazırda doğalgaz faturalarınız şu an bile beklediğinizden yüksek ise mutlaka bir servisi aramalı ve kontrollerini gerçekleştirmelisiniz. Etlik semtindeki her mahalleye gece gündüz hizmet götüren Etlik Demirdöküm Servisi personelleri ile hem fazla yakıt ücretinden kurtulur hem de sağlığınızı garanti altına almış olursunuz.

Kazan Servisi

Kazanlarda da pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela terleme olması sık görebildiğimiz durumlardandır. Kalorifer kazanını kalorifer odası içerisine rüzgâr almayacak şekilde konumlandırmak gerekir. İzolasyon da bu noktada önemlidir. Terleme durumu kazanlarda çok düşük sıcaklık ayarında çalıştırma nedeni ile çıkabilir.

Demirdöküm marka kazanlarınızda yaşayacağınız bu ve benzeri sorunlarda Etlik Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım talep edebilirsiniz. Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde hareket ettiğimizden gerekli teknik bakımı vakit kaybetmeden almaktasınız.

Etlik Demirdöküm Servisi, Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Etlik semti sakinlerinin her türlü Demirdöküm beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetini sağlamaktadır.

1955 yılında Koç Grubuna karılan Demirdöküm hiç şüphesiz ülkemizin ısıtma, su ısıtma, iklimlendirme faaliyetleri denildiğinde il akla gelen markalarından birisidir.

Kombiklima, ısı pompaları, merkezi sistemler, radyatörler, su ısıtıcıları, güneş enerjisi gibi çok yönlü bir hizmet ağı olan Demirdöküm markası geçmişten günümüze kalitesi ve uzun ömürlü kullanımı ile fark yaratan markalardandır.

Anca her üründe olduğu gibi özellikle beyaz eşya, kombi ve klimaların periyodik bakımdan geçirilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Düzenli bakımdan geçirilmeyen özellikle kombiler maddi hasarla kalmaz hayatınızı da tehlikeye atabilir.

Aynı kombi gibi beyaz eşya ürünlerinizde de yaşayacağınız her türlü teknik aksaklık için haftanın 7 günü 24 saati bizleri arayabilirsiniz. Evlerin yanı sıra büyük işletmelerde kullanılan soğutucu ve buzdolabı gibi ürünler bir aksaklık dahilinde başınıza büyük sorunlar açabilir. Gıda saklama yerleri, lokantalar, restoranlar bu konuda gerekli titizliği gösterme durumundadırlar.

Çünkü soğutucunun çalışmaması direkt olarak yiyecekleri etkileyecek ve bu da ciddi manada maddi zarara neden olacaktır. Bu ve bunun gibi işletmeler mutlaka gerekli soğutucu bakımlarını Etlik Demirdöküm Servisini arayarak yaptırmalıdırlar.

Ayrıca tamir esnasında herhangi bir yedek parça sorunu oluşursa firmamız orijinal yedek parça kullanarak bu sorunun üstesinden gelmenize yardımcı olmaktadır.

Yıllardır Ankara halkının ev ve iş yerlerindeki Demirdöküm ürünlerinin bakım ve onarımını yapan Etlik Demirdöküm Servisi eğitimli personeli, garantili ve hesaplı hizmeti ile insanları beyaz eşya, kombi ve klima karşısında kaldıkları ciddi problemlerden kurtarmıştır.

Siz de Demirdöküm beyaz eşyakombi, soğutucu, klima gibi ürünlerinizde yaşayabileceğiniz her türlü sorun için bizimle irtibata geçebilir ve anında hizmet alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!