Etlik Buderus Servisi

Etlik Buderus Servisi, her daim elinizin altında ve kullanılmaya hazır olan ısıtma sistemi cihazlarınıza ne denli iyi bakarsanız sizlere o kadar iyi verim sağlayacaktır.

Etlik Buderus Servisi
Etlik Buderus Servisi

Çünkü bu tip cihazlar her ne kadar teknolojinin son harikası cihazlar olsalar da pek çok elektronik parça ile çalışmaktadır. Zaman içerisinde bakımsızlık nedeni ile cihaz parçaları tekleyebiliyor, arızalanabiliyor.

Bu gibi durumlara meydan vermemek adına erkenden önleminizi almanız yararınıza olacaktır. Buderus marka kombi, şofben ve kazan kullanan Etlik sakinlerine herhangi bir zaman sorunu yaşatmadan hizmet veren Etlik Buderus Servisi firmamız şehrin en köklü servislerinden birisidir. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet son derece profesyonel ve kapsamlı olacaktır.

Yıllık bakımlar çerçevesinde kombi, şofben ve kazanınızın parçaları, aksamları, boru ve hatları elden geçirilecek, temizlenmesi gereken kısımlar temizlenecek ve cihazınıza performans testi uygulanarak sorun kalmadığı teyit edilecektir. Cihazlarından tam performans almak isteyen kullanıcılarımıza bir takım ufak tedbir bilgileri vermekteyiz.

Bu tedbirler ile kullanıcılar hem zamandan hem de maddiyattan oldukça tasarruf sağlayabiliyorlar. Etlik Buderus Servisi tek numaramızdan Etlik sakinleri ister gece olsun ister gündüz olsun bizlere rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

Ayrıca kapsamlı bakımlar çerçevesinde orijinal yedek parça teminini de yine sağlayarak müşterilerimizi tam hizmet veriyoruz.

Özellikle kış ayları gelmeden önce yaptırılacak kombi bakım ve temizliği sizleri oldukça rahatlatacaktır. Çünkü yoğun soğuk dönemde aniden ortaya çıkabilecek bir kombi arızası ev halkının hasta olmasına, eğer işletmede kullanılıyorsa müşterilerinizde olumsuz tepkiye neden olacaktır. Kombileriniz konusunda birkaç önemli noktaya özen göstermeniz sizin yararınıza olacaktır.

Örneğin petek tesisat bağlantılarının düzgün olması önemlidir. Sıcak su akışı üstten girmeli ve çapraz karşı alt kısımdan çıkmalıdır. Eğer sistem bu şekilde değilse verim almanız güçleşecektir. Tesisat bağlantı kontrol işlemlerini Etlik Buderus Servisi ekiplerimiz yapmakta ve sizler için önlemleri almaktadır.

Eğer kombiyi kullanacağınız alan yerden ısıtmalı sistem için uygunsa kapasitesi yüksek kombi modellerinden tercih etmelisiniz. Bu konuda danışmanlık hizmetimiz yine Etlik Buderus Servisi personelimiz tarafından sizlere sağlanacaktır.

Kombiler ve şofbenler gaz ile çalıştıklarından eğer bir gaz kaçağı oluşmuş ise ve bir gaz kokusu alıyor iseniz hemen cam ve kapıları açmalısınız Çakmak, kibrit yakmayınız, apartman zilini çalmayınız, elektrik prizleri ile temas halinde bulunmayınız.

Apartmanda gaz kokusu duyulur ise komşular mutlaka uyarılmalı ve sokak kapısı açık bırakılarak temiz hava sirkülasyonu sağlanmalıdır. Buderus marka kombinizde ortaya çıkacak her türlü aklınıza karıştıran durumda profesyonel yardım için Etlik Buderus Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçiniz.