Etlik Bosch Servisi

Ankara Etlik de bulunmakta olan Etlik Bosch Servisi siz değerli müşterilerimize uzun senelerdir hizmet sağlamaktadır. Firmamıza 7 gün 24 saat iletişim sağlayabilirsiniz.

Etlik Bosch servisi olarak sizlere cihazınızın başına gelen sorunları ve çözümlerini sıralamaktayız. Umarım yardımcı olabiliriz.

Etlik Bosh Beyaz Eşya Arızaları

Evimiz de en çok ihtiyaç duymakta olduğumuz buzdolaplarımız eğer çalışmıyorsa bunu nasıl çözebiliriz? Siz Değerli müşterilerimiz Etlik Bosch Servisi olarak yaptığımız araştırmalar sonucu listeledik.

Buzdolaplarınızın iç duvarların da neden nem birikir?

 • Bosch Buzdolabınızın içinin kokması
 • Bosch Buzdolabınızın kapağının hiç ya da yarım kapanması.
 • Sebzeliğin sıkışmış olması.

Buzdolaplarımız eğer çalışmıyorsa bunu nasıl çözebiliriz?

İlk yapmanız gereken buzdolabınıza elektrik geliyor mu bunu kontrol edin çünkü fişi prize takmamış ya da sigorta atmış olabilir.

Bilmeniz gerekir ki Boschbuzdolaplarınız çalışmıyorsa en büyük nedeni bu sebeptir. Bosch buzdolaplarımızçalışmamasebebi bundan kaynaklı değilse maalesef ki buzdolabınız arızalanmış demektir. Bunun için yapmanız gereken bir teknik servisi çağırmak ve Bosch buzdolabınızı tamir ettirmek olacaktır.

Etlik Bosch Klima Arızaları

Her elektronik cihazda olduğu gibi klimalarda da belirli bir süreden sonra arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Arızanın en büyük sebeplerinden birisi ise klimanızın bakımını zamanında yaptırmamış olmamanız.

Etlik Bosch Servisi olarak sizlere klimalarımızda bulunmakta olan hava filtresi nasıl temizlenir hakkında bilgi vermekteyiz;

 1. Filtre çıkartılıp musluğun altında tutularak banyo küvetinde yıkanılabilir
 2. Tozlanma olduğu durumlar da elektrikli süpürge ile temizliğini yapabilirsiniz.
 3. Bosch klimanızın hava filtresi sadece soğuk su ile yıkanmalı ve hiçbir temizlik malzemesi kullanılmamalıdır.

Etlik Bosch Kombi Arızaları

Kış aylarla daha çok kullanmakta olduğumuz kombilerimiz yaşamımızı oldukça fazlasıyla kolaylaştırmakta ve oldukça konforlu durumdadır. Kombinizi daha uzun seneler arızasız bir şekil de kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken en önemli etkenlerden birisi kombinizin bakımını yaptırmanız olacaktır. Yaptırmadığınız sürece arızalar görebilirsiniz ve bu da size fiyat olarak daha pahalıya patlayabilir.

Eğer kombinizin arızalanmasını istemiyorsanız bakımı ile ilgilenen ustalara ihtiyacınız olacaktır.  Etlik Bosch Servisi olarak sizlere en iyi ve en doğru hizmeti uygun fiyatlara sunmaktayız.

Etlik Bosh Şofben Arızaları

Etlik konumunda bulunmakta olan Etlik Bosch Servisi firmamız Bosch markalı şofbenlerinizin her türlü arızası, bakımı ve montajı ile ilgilenmektedir. Bazı yaptığımız ihmalsizlikler arıza olarak görülebilir. Sizlere bunlar hakkında Etlik Bosch Servisi firmaları olarak birkaç bilgi vermekteyiz.

Şofbeninizin suyu neden ısıtmaz?

 1. Şofbene enerji gelmiyor olabilir.
 2. Kamede anahtarı arızalı olabilir.
 3. Su basıncını basmakta olan sivic arızalı olabilir.
 4. Termostat arızalı olabilir.
 5. Isıtma yeri arızalı olabilir.
 6. Şofben için de akın taşıyan kablolar kopmuş ya da çıkmış olabilir.

Tüm bunlara rağmen şofbenleriniz yine de çalışmıyorsa sizlere 7/24 hizmet vermekte olan Etlik Bosch Servisi firmamızla iletişim çağlamanızda fayda var.