Etlik Beko Servisi

Etlik Beko servisi; Ankara’nın Etlik semtindeki cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir firmadır. Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz.

Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan Etlik Beko Servisi çalışanı profesyonel ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Kombi olmayan evlerde kullanılan şofbenler, ani su ısıtıcılarıdır. Su ve elektriğin bir arada bulunduğu şofbenler aynı klima ve kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  bir müdahalede bulunmadan şofbeni kapatmalı ve Etlik Beko servisi ile iletişime geçmelisiniz. Elektrik de söz konusu olduğu için şofbene herhangi bir müdahalede bulunmanız sağlığınıza ve elektrik tesisatınıza zarar verebilir.

Artık kullanımı yaygınlaşan kombiler rutin bir bakıma ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Aynı zamanda kombilerin doğru bir şekilde çalışması için 2 yılda bir su değişikliğinin de yapılması gerekmektedir.

Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Etlik Beko servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan Etlik Beko servisi sayesinde kombinizde tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Hem yaz hem de kış mevsiminde ayarını değiştirerek kullanabileceğiniz Beko markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda kombinizde tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarı yapamamanız durumunda Etlik Beko servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Çamaşır makineleri kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Beko çamaşır makinenizin kapağından su gelmesi körük lastiğinizin bozulduğu anlamına gelmektedir.

Aynı zamanda körük lastiğini tutan çember telinin de yerinden çıkması kapaktan su gelmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Etlik Beko servisi ekibimiz ile iletişime geçerek körük lastiğinin değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri hijyenik ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Beko bulaşık makinenizin bulaşıkları temizleyememesi durumunda makinenin tuzunu değiştirmek ilk çözüm yöntemi olacaktır.

Ancak ona rağmen problem devam ediyorsa Etlik Beko servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki problemin çözümünü sağlamalısınız. Buzdolapları bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazları arasında yer almaktadır.

Kullanım süresi uzun olan Beko buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da eskimesi durumunda buzdolabınızın boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan Etlik Beko servisi ile iletişime geçerek raf tak

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!