Etlik Baymak Servisi

Etlik Baymak Servisi Ankara ilimizde Baymak cihazlara dair alabileceğiniz en kapsamlı ve garantili hizmeti sizlere sunuyor. Kazan, kombi, klima, şofben gibi cihazlarla ne denli kaliteli ürünlere imza attığını gösteren Baymak markasının hangi cihazınıza sahip olursanız olun bizlerden tam kapasite destek alabilirsiniz.

Etlik Baymak Servisi
Etlik Baymak Servisi

Etlik sakinlerine haftanın 7 günü 24 saati aralıksız bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Alanında uzman teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile vakit kaybetmeden yola koyulmakta ve cihazınızdaki sorun ne ise kaynağından bulup onarmaktadır.

Personelimizin tamamı Baymak marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda tam kapsamlı, profesyonel bir hizmet almaktasınız.

Etlik sakinlerine daha iyi hizmet sunabilmek ve mağdur olmalarını önleyebilmek adına nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmakta ve günün her saatinde anında ulaşılabilmekteyiz. Etlik Baymak Servisi tek numaramız bulunmaktadır ve bu numaradan müşteri temsilcilerimize rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

Kombi Servisi

Konu kombi olunca Baymak markası daima kalitesini göstermiştir. Kombi kullanan müşterilerimizden bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi peteklerin yeteri kadar ısınmaması üzerinedir. Öncelikle kombi basıncı kontrol edilmelidir.

Kombinizin basıncı 2.5 üzerindeyse hava alınmalı, 1 barın altındaysa su basılmalıdır. Ayrıca kombinizde bir termostat arızası sorunu da yaşanıyor olabilir.  Termostat basıncının çok düşük olmaması gerektiğidir. Etlik Baymak Servisi teknisyenimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Klima Servisi

Baymak markasının kullanışlı bir diğer cihaz klimalardır. Klimalar ile ilgili bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi klimanın kapatılmasından sonra hemen açılmadığına dairdir. Klimalar otomatik cihaz olduklarından kapatıldıktan hemen sonra kendisini 3 dakika gibi bir süre koruma moduna alır. Mikro işlemciden kaynaklı bir durumdur. 3 dakika sonra cihazınız açılacaktır. Ancak sorun yaşarsanız Etlik Baymak Servisi çağrı merkezimizden yardım isteyebilirsiniz.

Şofben Servisi

Şofbenlerin ise düzgün çalışabilmesi için elektronik kartın kusursuz bir şekilde işlem görmesi gerekir. Komutlar elektronik kart sayesinde yerine ulaştığından ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda cihazınızdan verim alamayabilirsiniz.

Şofbenlerde LED ekran arızalarının, yeteri ısıya ulaşılamama sorunlarının arkasında elektronik kart arızaları bulunabilmektedir. Yıllık bakımlar dahilinde Baymak şofbenlerinizin elektronik kart bakımını da yapmaktayız. Baymak şofbenlerinizde ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuz durumda Etlik Baymak Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Her ne kadar yıllık bakımları aksatmasanız da bu tip cihazlar bazen parça, elektrik ya da gazdan kaynaklı bir takım arızalar ortaya çıkarabileceğinden dikkatli olmanızda yarar vardır.

Bizlere Baymak marka cihazlarınız ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabilir Etlik Baymak Servisi danışma hattından ulaşacağınız teknisyenlerimizden dilediğiniz an destek alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!