Etlik Altus Servisi

Etlik Altus Servisi profesyonel,sertifikalı,alanında uzman çalışanları ve hızlı,etkili ulaşım ağıyla yıllarca olduğu gibi bugün de hizmetinizdedir. Altus marka beyaz eşyaklimaşofben ve televizyonlarınızın tüm bakım,onarım ve arıza tamiratlarını bizzat yapıyoruz.

Beyaz eşya,klima gibi elektronik ürünler bilindiği üzere kullanım ömrü oldukça uzun olan cihazlar olup gerektiği kadar bakımı yapılmazsa raf ömrü oldukça kısalan cihazlardır.

Durum böyle olunca sizlerin de tercihleriniz mümkün olduğu kadar az arıza çıkaran hatta hiç aruzalanmayan kaliteli ürünler yönünde olmaktadır. Kaliteli ürün anlayışının yanında kaliteli ve hızlı servisinin de olmasını istersiniz elbette.

İşte tam da bu noktada Etlik Altus Servisi olarak her zaman ve haftanın her günü 7/24 hizmetinize hazırız. Güler yüzlü hizmet ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim daha çok çalışabilmemizi destekler.

Biz Altus Servisi olarak Altus marka cihazlarınızın kullanımıyla ilgili sizleri birkaç noktada uyarmak ve bilgilendirmek istiyoruz;

Öncelikle beyaz eşyalarınızı yani buzdolabı,çamaşır makinesi, fırın gibi cihazlarınızı kullanırken daha uzun ömürlü olmalarını istiyorsanız yıllık bakım periyotlarını kaçırmamalısınız. İhmal etmemelisiniz. Buzdolabınızdan istediğiniz soğutma performansını alamıyorsanız elektrik akımının tam geldiğine emin olun.

Klimalarınızda da düzenli bakım ve onarımlarını yaptırmadığınız takdirde kullanımdan kaynaklanan çok çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz. Örneğin; klimanızı kullanacağınız alana uygun boyutta seçememiş olabilirsiniz.

Bu durumda cihazdan beklenen performans alınamaz. Ya da klimanızın uzaktan kumandasını bozmuş ve kaybetmiş olabilirsiniz. Bu durum size klimanızı açıp kapatmanızı sağlar fakat cihazda ısı ayarı yapamazsınız. Bunu yapabilmemiz için uzaktan kumandanızı Etlik Altus Servisi`nden temin edebilirsiniz.

Etlik Altus Servisi olarak klimalarınıza bunlarla sınırlı kalmayıp çok çeşitli bakım hizmetleri sağlamaktayız. Klimalarınıza gelip yerinde ilaçla kimyasal bakteri temizliği de yapmaktayız. Sadece filtre temizliği elbette yeterli olmayacaktır.

Cihazların içerisinde kullanmadan kaynaklı bakterilerin birikmesi de kullanım kapasitesini sınırlandıracaktır. Bizler Etlik Altus Servisi olarak bunun gibi çok çeşitli sorunlara kreatif çözümleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Altus marka şofbenlerinizin bakımı, onarımı da bizlere emanettir. Şofben cihazlarında ısıtmada sorun veya çalışırken hararetli çalışma gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Cihazınızda ateşleme sorunundan kaynaklı hararetli çalışma problemi yaşıyor olabilirsiniz.

Yine aynı şekilde ısıtma kapasitesinin yeterli olmayışı da bu sorundan kaynaklı olabilir. Bunu en kısa sürede çözmeniz için size yardımcı olacak Etlik Altus Servisi`mize haber verip iletişim birimimizden arıza randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!