Etlik Alarko Servisi

Etlik Alarko Servisi tesadüflere ve olasılıklara yer vermeden yaptığı tamiratlarla her zaman kesin sonuca ulaşmış, başarı grafiğini her zaman üst seviyelere çıkartarak kombi şofben klima ve diğer Alarko markalı ürünlerim tamiratlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı başarabilmiştir.

Etlik Alarko Servisi
Etlik Alarko Servisi

Alarko markası ülkemizin sevilen ve tercih edilen isimleri arasındadır. Bol yedek parçaya ulaşılabilmesi, kolaylıkla arıza açmaması, kullanım ömrünün uzunluğu bunun nedenleri olarak gösterebiliriz.Etlik bölgesinde sevilen ve müşterileri ile her zaman olumlu ilişkiler içinde olan Etlik Alarko Servisi tüm gücünü de bu sayede elde etmiştir.

Ortalama olarak her yıl bir kaç tane ürünü çeşit yelpazesine ekleyen Alarko az sarfiyatlı ve yüksek enerji üreten kombi klima ve şofben modellerini tüketicilerine sunmaktadır. Bir cihazın kaliteli olmasının yanı sıra enerji sarfiyatını da minimuma indirmesi oldukca önemlidir. Alarko bu alanda AR-GE çalışmalarına verdiği önem ve ayırdıgı finans desteği ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Etlik Alarko Servisi blgeyi avucunun içi gibi tanımaktadır. Böylelikle de sizlerden gelen taleplere ve servis isteklerine çok hızlı bir şekilde yanıt verebilmektedir. Prensiplerinden asla ödün vermeyen yapımızla da ilk önceliği sizlere yani sizlerin memnuniyetinize verdiğimizi söyleyebiliriz.

Para kazanmaktan çok müşteri kazanmayı benimseyen anlayışımızla her zaman sizlerin gönlünü alacak ve yüzünüzü güldürecek çalışmalara imza attığımızı belirtmek isteriz. 

448 00 00 numaralı servis randevu kayıt hattımız gece gündüz açıktır. Dilediğiniz an arayarak şikayetlerinizi bildirebilir, uygun olduğunuz gün ve saat için randevu talep edebilirsiniz. Sizlere elimizden geldiğince deste olmaya çalışacağız ve bu her zaman byle sürecektir.

Kombi arızalarınız şofben tamiratlarınız klima bakımlarınız için profesyonellere ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Konusunun uzmanı ve özel yetiştirilen personelleri ile Etlik Alarko Servisi emrinizdedir. Hemen arayınız.

Etlik Alarko Servisi olarak Ankara ilimizin tüm bölgelerinde olduğu gibi Etlik Mahallesinde de Alarko marka cihaz kullanan insanların her türlü probleminde yanında oluyor ve sorunlarını profesyonel bir şekilde çözüyoruz. Kazan, kombi, klima, şofben gibi cihazlarla kalitesini ispatlamış olan Alarko markasının ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Bazen kullanıcı hatası ile, bazen üretim, taşıma ya da montaj hatası ile pek çok arıza ortaya çıkabilmektedir. Etlik sakinleri hiç beklemedikleri bir arıza karşısında ekibimize günün her saati kolaylıkla ulaşabiliyor.

Etlik Mahallesini ve Alarko cihazları çok iyi tanıyan ekibimiz nerede olursanız olun anında kapınıza geliyor ve sorunu sizden dinleyerek problemi anında çözüyor. Alarko marka cihazlar hem ısıtma hem de soğutma sistemleri için kullanıldığından her mevsimde aktif olarak çalıştırılmaktadır.

Bu sebeple zaman içerisinde parça arızaları, elektrikle ilgili ya da kablolara bağlı arızalar kendisini gösterebilir. Yıllık bakımlar çerçevesinde genellikle cihazlarınızda sorun çıkmaz. Ancak her yıl iki defa bakım yaptırmanız yararınıza olacaktır. Etlik Mahallesinde Alarko marka cihazınıza bakım yaptırmak isteyen herkese Etlik Alarko Servisi ekibimiz garantili bakım hizmetini sunmaktadır.

Alarko marka klimalar farklı kapasitelerde insanlara sunulmaktadır. Ancak Alarko marka klimanızın seçimi de, taşınması da montajı da çok önemlidir. Mesela klimanızın borulama işlemi özenli bir şekilde yapılmalıdır.

Boruların dekoratif bantla sarılması ve uygun alana monte edilmesi gibi teknik gerektiren işlemler uzman dahilinde yapılmalıdır. Bu sebeple klimanızın montajını güvenli ellere teslim etmek isterseniz Etlik Alarko Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Kombilerde yeterli ısı alamama sorunu ise en sık karşılaşılan durumdur. Kombilerdeki filtrelerin görevi kombi içerisinde dönüş suyunun yabancı cisimleri taşımasını engellemektir. Ancak kombi filtreleri uzun müddet kontrol edilmez ise yabancı cisimler birikebilir.

Suyun kombiye giriş kısmında zamanla oluşacak bir daralma, tıkanma suyun tesisat içerisinde dolaşımını zora sokacağından ısıtma işlemi de sekteye uğrayacaktır. Kombinizde bu gibi tıkanmalara karşı yıllık bakımlar yapılmalıdır. Bu konuda sizlere Etlik Alarko Servisi uzman ekibimiz yardımcı olacaktır.

Alarko markasının yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi de kazan sistemleridir. Kazanlarda aldığımız şikâyetlerden bir tanesi kazanın terleme yapması durumudur. Kazanın terleme yapma durumunda kalorifer kazanını kalorifer odası içine, rüzgâr almayacak şekilde koyulması gerekir.

Ayrıca mutlaka kalorifer bacasına izolasyon yaptırılmalıdır. Kazanda terleme durumu çok düşük sıcaklıklarda çalıştırma ile görülür. Kazanda bir terleme durumu görülür ise ekiplerimize anında haber verebilir ve bu konuda uzman desteği alabilirsiniz. Etlik Alarko Servisi tek numaramızdan bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!