Etimesgut Viessmann Servisi

Etimesgut Viessmann Servisi bünyesinde kombi bakımında ve klima bakımında, uzman ve sertifikalı işçilik tercih edilmektedir. Havalandırma delikleri, gaz kaçağı esnasında büyük önem taşımaktadır. Gaz kaçağı esnasında mutlaka havalandırma işlemi yapılmalıdır. Mühendislerin çizdiği proje çalışmalarıyla montajı yapılan kombiler, Etimesgut Viessmann Servisi tarfından yıllık bakıma tabi tutulmalıdır.

Kombi bakımında, öncelikle, su ısıtıcı kısım bakıma tabi tutulmaktadır. Su ısıtıcı tabletin bakımı, bacanın bakımı ve peteklerin ısınması gibi durumlar, kombi bakımında yapılan işlemlerdir. Yoğuşmalı kombiler öncelikle tercih edilmelidir.

Yaz aylarında ise, klima bakımı önemli bir husustur. Klima bakımında, gaz ayarı, önemli bir husustur. Cihaz temizliği de önemli bir meseledir. Klimalar, kirlendiği için, tam randıman çalışmaya bilir. Bu durumda yapılacak şey, Etimesgut viessmann Servisi ofisini arayıp usta çağırarak ürünün temizlenmesidir.

Klima fanının bakımı ve ilaçlanması da yapılmalıdır. Bakım işlemlerinde, uzman Etimesgut viessmann servisi elemanları tercih edilmelidir. Özellikle sertifikalı servis elemanı ve orjinal özelliklere sahip yedek parça, öncelikle tercih edilmesi gerekmektedir.

Bakım hizmetinde söz sahibi olan firmamız, zamanında bakım işlemini bitirerek, zamandan kazandırmaktadır, klima ve kombi bakımında sertifika zorunlu hale gelmiştir. Servis hizmetinin kaliteli hale gelmesi için, gerekli belgeler oldukça önemli bir husus haline gelmiştir.

Etimesgut Viessmann Servisi tanımadığınız ve güvenmediğiniz kişilere iş yaptırmamanızı önermektedir. Cihaza yanlış uygulanacak müdahale faydadan çok zarar getirecektir. Etimesgut Viessmann Servisi kombi şofben ve klima ile ilgili olan ve iş kapsamımıza giren tüm müdahaleleri profesyonel teknikler çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Bakım onarım gibi teknisyen desteği isteyen işlemleriniz için 448 00 00 numaralı çağrı hattımızı arayarak usta çağırabilirsiniz..

Etimesgut Viessmann Servisi olarak kombi, klima, kazan ve şofbenlerde hayli iddialı olan Viessmann markasının tüm cihazlarının kontrol ve bakımını yapan Ankara ilimizin en köklü firmasıdır. Soğutma ve ısıtma sistemleri olarak bilinen bu araçlar özellikle yıllık bakımları yapılmadığı takdirde büyük sorunlar ortaya çıkarabilmektedir.

Etimesgut sakinlerine yıllardır olduğu gibi cihazlarında yıllık bakımları başarılı bir şekilde yapmaktayız. Eğer parça eskimiş ya da kullanılamayacak düzeye gelmiş ise Viessmann markasının orijinal yedek parçasını temin etmekte ve montajını başarılı bir şekilde yapmaktayız. Gezici servis araçlarımız ile Etimesgut ve çevresinde hızla hareket ettiğimizden sizlere hiçbir şekilde zaman sorunu da yaşatmamaktayız.

İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman sertifikalı teknisyenleri ile garantili işlem sağlamaktadır. Ekibimizin her bir personeli Viessmann marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almıştır. Kurumsal hizmet anlayışı ile sonuç odaklı işlem yürütmekteyiz.

Yıllık bakımların yanı sıra gece gündüz demeden cihazlarınızın başına bir şey geldiği anda bizlere ulaşıp destek alabilirsiniz. Donanımlı atölyemizde her türlü orijinal yedek parça bulunmaktadır. Etimesgut Viessmann Servisi operasyon merkezimizi 24 saat boyunca tek numaramızdan rahatlıkla arayıp teknik destek alabilirsiniz.

Kombi, şofben, klima ve kazanlarla ilgili pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Mesela müşterilerimizin bizlere sorduğu sorulardan bir tanesi kombideki basıncın sürekli neden arttığıdır. Kombinizin basıncı artıyorsa bunun altında pek çok neden yatabilir.

Mesela ana eşanjörde bir delik oluşmuş ise su kaçırma meydana gelecektir. Bu su kaçırma nedeniyle de basınç yükselecektir. Ayrıca genleşme tankında azot gazı azalmış bir durumda ise kombide genleşme meydana gelemez. Bu nedenle basınç da yükselecektir. Etimesgut Viessmann Servisi uzman teknisyenlerimiz kronik hale gelmiş basınç yükselmelerine karşı sizlere detaylı bakım hizmetini sunacaktır.

Kombiler gibi şofbenler de sıcak suyu en etkili şekilde aldığımız cihazlardır. Viessmann şofbenlerinin bir süre çalıştığını sonrada aniden durduğu söyleyen müşterilerimiz oluyor. Diyaframda bir yırtık söz konusu ise cihaz bir süre çalıştıktan sonra durabilir. Ayrıca termokulpta da bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Baca sensörü de mutlaka kontrol edilmelidir. Tüm bu detaylara tek tek bakılmalıdır. Etimesgut Viessmann Servisi olarak şofbenlerinizde meydana gelecek bu ve benzeri sorunlarda sizlere yardımcı olmaktayız.

Viessmann markasının sık tercih edilen klimaları da bazı nedenlerden dolayı tekleyebiliyor. Klimalar konusunda genellikle bizlere gelen arızalar arasında gürültülü çalışma, iç ünite çalıştığı halde dış ünitenin çalışmaması, koku yayması, kumanda arızası, yeterli derecede soğuk ya da sıcak hava vermemesi bulunuyor. Bu tip arızaların ortaya çıkmaması adına yıllık bakımlar Etimesgut Viessmann Servisi tarafından sizler için yapılmaktadır.