Etimesgut Vaillant Servisi

Etimesgut Vaillant Servisi, kombi ve şofben gibi cihazların sık kullanılması nedeni ile servis ihtiyacının ciddi bir duruma gelmesi tartışılmazdır.

Ancak bazen kombi ve şofben kullanıcıları servisin geç kalmasından dolayı dert yanabiliyorlar. Günümüzün teknolojisi ve imkânları düşünüldüğünde bir servisin geç kalması söz konusu olmamalıdır.

Etimesgut sakinleri kombi ve şofben gibi cihazlarında hiç beklemeden kapsamlı ve garantili servis hizmetini ekibimizden günün her saati alabilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalarda hem parça bakımı, hem onarım hem de petek temizlik işlemleri yapmaktayız. Kapsamlı bakım dahilinde Etimesgut sakini kombi ve şofben kullanan müşterilerimiz herhangi kötü bir sürpriz ile de karşılaşmıyor.

Vaillant markası hem kombi hem de şofbenlerde kısaca ısıtma sistemlerinde oldukça geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Kaliteli modelleri ile sıcak su ve ısı ihtiyacını her saat her dakika sağlayan bu cihazlar ev ve işyerlerinde tercih ediliyor. Kombilerin ve şofbenlerin ortaya çıkardığı problemler ise genellikle benzer nitelikte olabiliyor.

Bir takım teklemeler, durmalar ya da hiçbir şekilde cihazdan cevap alamamalar karşımıza sıklıkla çıkıyor. Müşterilerimiz kombi ya da şofbenlerinde yaşadıkları sorunlar için uzman desteğini bizden alıyor ve çözüm odaklı işlemler ile rahat bir nefes alıyorlar. Çünkü yaptığımız çünkü müdahale ve işlemlerimiz Etimesgut Vaillant Servisi garantisinde yapılıyor.

Sıcak su sağlama adına en verimli şekilde kullanılan şofbenlerde karşınıza bir arıza çıktığında herhangi bilinçsiz bir müdahalede yapmamanızı öneriyoruz. Arıza kodu karşınıza çıkmış ise sorunun ne olduğunu görmeli ve anlamadığınız noktada mutlaka teknik birimlerimizle irtibata geçmenizi öneriyoruz. Şofbenlerle ilgili karşımıza çıkan arıza tiplerinden bir tanesi sensör arızasıdır.

Cihazınızdaki suyun sıcaklığını ölçen bir sensör vardır. Bu sensör arızalandığında cihazınızın modeline göre ekrana bir kod gönderecektir. Sensör devre kartı düzgün takılmamış ya da gevşemiş ise böyle bir problem görülebilir.

Kart bozulmuş ise yenisi ile değiştirilmelidir. Vaillant şofbenlerinize dair tüm orijinal yedek parçalar elimizde bulunduğundan Etimesgut Vaillant Servisi olarak sizleri bekletmeden parça değişim işlemlerini tamamlamaktayız.

Şofbeninizde alev algılama hatası kodu görüyor iseniz başarısız bağlantı hatası meydana gelmiş olabilir. Ateşleme ve alev denetleme devresinin kontrol edilmesi ve arıza var ise doğru yöntemle onarılması gerekecektir. Şofbeninizi yeniden başlatabilirsiniz.

Ancak sorun çözülmez ise herhangi bir müdahalede bulunmanda Etimesgut Vaillant Servisi operasyon merkezimizden teknik destek talep etmenizi öneriyoruz. Şofbeniniz ateşleme yapamıyor ise su ısıtması da imkânsız olacağından böyle bir arıza vakit kaybetmeden ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Etimesgut Vaillant Servisi eli ile yapılacak bakım hizmetinin başarılı olması, o işte uzman olan kişiler tercih edilmesi sebebi iledir.. Bakım ve onarımda, yedek parça önemli bir husustur. Profesyonel çalışma yöntemleri de ayrı bir önem taşıyan husustur.

Bu şartları yerine getirebilecek özelliklere sahip olan Etimesgut Vaillant Servisi isimli firmamız, sertifikalı ve donanımlı olan, yılların tecrübesine sahip olan elemanlarla çalışmayı tercih etmektedir.

Etimesgut Vaillant Servisi şartların yerine getirilerek kombi kullanımını tavsiye etmektedir. Kombilerde, kurulum, proje ile yapılmaktadır. Projeyi makine mühendisleri çizmektedir. Bu projenin onaylanması ile birlikte, kombi montajı başlamaktadır.

Doğalgaz ciddi tehlikeye yol açabileceği için, resmi prosedürle sınırlandırılmıştır. Klimalarda, proje çizimi yoktur. Ancak, ön keşif elemanları, klima kurulacak yere gelir ve ön çalışma yaparak, en uygun yeri tespit eder. Klimalar konusunda diğer önemli bir husus ise, mekânın genişliğine göre ürün seçiminin yapılmasıdır.

Klimaların bazen gazı bitebilir. Gaz tamamen bitmeden, uzman  Etimesgut vaillant servisielemanlarımız tarafından, orjinal özelliklere sahip olan gaz basma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Orjinal gaz basma işlemi ve orjinal parça temini, klima bakımında önemli olan bir husustur. Bakım ve onarım işlemlerinde söz sahibi olan firmamız, parça temininde de, her hangi bir zorluk yaşamamaktadır. Parçalar orjinaldir.

Etimesgut Vaillant Servisi şofben takılı olan mekanlarda havalandırma hususuna çok dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatır. Kombi cihazları özellikle son yıllarda eklenen emniyet sistemleri ile önceki modellere göre daha emniyetlidir. Fakat şofbenler bu güvenlikten biraz daha uzaktır. Bacalı şofben yaygın olarak kullanılmaktaydı 

Fakat son dönemlerde yaşanan kazalar ve zehirlenmeler sebebi ile yerini hermatik cihazlara bırakmıştır. Etimesgut Vaillant Servisiolarak bizim de tavsiyemiz son sistem güvenlik tertibatı uygulanmış şofben kullanımıdır. Elektronik ateşlemeli ürünler de ayrı bir güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlar.