Etimesgut Süsler Servisi

Etimesgut Süsler Servisi tarafından kombi gibi önemli ve hayat akışımızı etkileyen cihazlar için, günün her saatinde göreve hazır olan servis elemanları hazır bulundurulmaktadır.

Bu servis elemanları, sertifikalı ve konusunda söz sahibi olmalıdır. Servis hizmetinde, hızlı ve pratik çalışma yöntemlerini tercih eden Etimesgut süsler servisi firmamız, konusunda başarılı çözümler üreten ve oldukça başarılı ustalarına görev vererek çalışmaktadır. Tamir hizmetinde sertifika oldukça önemlidir. Kombi servisinde, kombinin sıcak su üretimi, önemli bir husustur.

Kombinin sıcak su üretimi, baca fonksiyonları, kullanım suyunun özellikleri, bakım işlemlerinde büyük önem taşımaktadır. Proje çalışmalarıyla, kombinin yeri belirlenmektedir.

Kullanım kılavuzu dikkatli incelenerek kombiler kullanılmalıdır. Orjinal yedek parça, sertifikalı servis hizmeti, diğer önemli hususlardır.

Kombi bakımıda  oldukça önemlidir. Gazı biten kombiler çalışmaz ve hata verir. Bu nedenle, kartla çalışan ve yükleme yapılan sayacınızda gaz bitmeden, yükleme işlemi gerçekleşmelidir. Ayrıca tehlikesiz ve sağlıklı kullanım için yoğuşmalı özelliklere sahip olan kombiler tercih edilmelidir.

Doğal gaz kazalarının, diğer kazalara oranla, yıkım şiddeti oldukça fazladır. Bu nedenle, doğal gaz kaçakları, ciddi bir şekilde takip edilmelidir. Arızalar da, Etimesgut Süsler Servisi bünyesindeki uygulamalarda olduğu gibi orjinal parçalarla tamir edilmelidir. Kombilerde, orjinal parça önemli bir husustur. kış aylarına girmeden kombi bakımı yapılmalıdır.

Etimesgut Süsler Servisi peteklerinizde oluşabilecek ısınmama konularında da yol gösterici olmaktadır. Bazı bölgelerde şebeke suyunun aşırı kireçli olması sebebi ile sistemde dolaşan şu borularınızda ve kalorifer peteklerinizde tıkanmaya sebep olur. 

Kombi çalışırken ne kadar yüksek derecede yakarsanız yakın kireçlenme ısı kaybının yaşanmasına sebep olur. Bu da sokağa atılan , boş yere harcanan para demektir. Etimesgut Süsler Servisi avrupa makinalar yardımı ile tüm kombi tesisatını olumsuzluklardan arındırarak size tasarruf sunmaktadır. Lütfen 448 00 00 ı arayarak müsait olduğunuz gün için randevu talebinde bulununuz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!