Etimesgut Protherm Servisi

Etimesgut Protherm Servisi bünyesinde uygulandığı gibi servis hizmeti, hızlı ve pratik olmalıdır. Seri çalışmakve çabuk olmak için, o konuda uzman olmak gerekmektedir.

Servis hizmetinde önemli ve etkili bir husus olan sertifika, teknik eğitim sonucunda verilen bir belgedir. Son çıkan cihazlar hakkında da eğitim veren kurumlar, sertifikalı Etimesgut protherm servisi elemanı yetiştirilmesinde, büyük rol oynamaktadır.

Servis hizmetinin etkili olduğu kombi ve şofbenler uzman servis hizmeti gerektiren cihazlardır. Kurulum hizmetinde, keşif önemli bir husustur. Klimalarda havalandırma delikleri, bakır boru seçimi  ve en uygun yer, montajda önemli hususlardadır.

Uzman işçilik ve markaya göre orjinal özelliğe sahip olan yedek parça, servis hizmetinin başarılı olması için, son derece önemlidir. Klimabakımında, fanlar, üfleme kanalları , iç ve dış ünite bakımlı olmalıdır. Isıtıcı tabletin özellikleri ortadan kalktığı zaman, ısıtıcı tablet değiştirilmesi gerekmektedir. Bakım ve onarımlarımız garantili yapılmaktadır.

Güvenilir servis hizmetiyle, aradığınız başarıyı sunan Etimesgut Protherm Servisi isimli firmamız, kış aylarında da, yaz aylarında da klima keyfini sürmeniz için, sertifikalı bakım hizmeti sunmaktadır.

Klima bakımı da, beyaz eşya bakımı gibi orjinal yedek parça ile yapılmaktadır. Filtre, polen ve toz temizliği klima sistemlerinin bakımın bir parçası olarak yapılmaktadır.

Etimesgut Protherm Servisi kombi tamir bakım onarım ve montaj uzmanıdır. En yüksek verim doğru montajdan geçer. Evinizin yalıtımı da kaliteli ısınma için önemli bir unsurdur. Isı kaybınızın olmaması için mutlaka yalıtımlı evlerde oturmayı tercih etmelisiniz.

Peteklerinizi de kullanım alanınıza yani metrekareye göre seçmelisiniz. Aşırı küçük petekler ortamın ısınmasına fayda etmeyecektir. Etimesgut Protherm Servisi keşif hizmeti de alabileceğiniz bir servis noktasıdır. Şofben bakım ve tamir işleriniz için de Protherm servisi olarak Etimesgut bölgesinde ve Ankara da hizmet vermekteyiz.

Etimesgut Protherm Servisi, ev ve işyerlerinizde oldukça kullanışlı olan ısıtma sistem cihazlarınızın her daim ulaşabileceğiniz bir de servise ihtiyacı vardır. Kombi, şofben ve kazanlar günün hemen her saatin ısı ve sıcak su ihtiyacınızı karşıladığınız cihazlardır. Yıllık bakımları dahilinde bu tip cihazlardan oldukça iyi verim alabilirsiniz.

Özellikle Protherm markası bu tip cihazlarda başı çeken firmalardan bir tanesidir. Protherm cihazlar konusunda uzman bir kadromuz bulunmaktadır. Her türlü eğitimi almış, teknik alanda yeterli Etimesgut Protherm Servisi personelimiz sizlere günün 24 saati hizmet etmek için hazır bir şekilde beklemektedir. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız, beklentileri doğrultusunda hem çözüm odaklı hem de garantili hizmet sağlamaktadır.

Eğer cihazlarınızdan sıcak su ya da ısı alamıyorsanız altında pek çok neden yatıyor olabilir. Cihazlarınız hakkında bir takım ön bilgilere sahip olmanız karşılaşacağınız arızaları tanıma açısından faydalı olabilir. Müşterilerimize Protherm marka kombi, şofben ya da kazanlarında meydana gelen sorunlarda hem gerekli bilgiyi veriyor hem de müdahalede bulunmanda önce tüm yapacağımız işlemleri açıklıyoruz. Etimesgut Protherm Servisi teknisyenlerimiz adresinize gelerek öncelikle problemli cihazınızı kontrol edecek ve net arıza tespitinde bulunacak. Sonrasında ise uygun teçhizatı ile onarım işlemine başlayacaktır.

Protherm markasının kaliteli cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Sıcak su ve ısı ihtiyacı açısından oldukça kullanışlı olan kombiler konusunda bir takım tedbirleri kendiniz de alabilirsiniz. Mesela daha iyi verim almak adına peteklerin kapanmamasına dikkat edebilirsiniz.

Kombinizin suyunu 2 yılda bir değiştirmeye özen gösterin. Eğer sık su değiştirirseniz paslanmaya neden olacağından bu konuda dikkatli olunuz. Banyonuzda tahliye musluğunun olmasına dikkat ediniz. Çünkü olası bir yüksek basınç buradan düşürülecektir. Kombinizdeki ısı ve diğer sensörleri belirli aralıklarda değiştirilmelidir. Bu konuda Etimesgut Protherm Servisi teknik birimimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Peteklerin tesisat bağlantıları düzgün bir şekilde yapılmış olmalıdır. Sıcak su üstten girmeli ve karşı çapraz alttan da çıkış sağlamalıdır. Peteklerden randıman almak adına bu önemlidir. Eğer yerden ısıtma sistemi olan bir evde oturuyorsanız kapasitesi mutlaka yüksek bir kombi tercihinde bulunulmalıdır. Eğer evinizde bir gaz kokusu duyarsanız vakit kaybetmeden cam ve pencereleri açmalısınız.

Ayrıca kesinlikle elektrik prizlerine dokunmayın, çakmak çakmayın, kapının ziline basmayın. Hayatınızı tehlikeye sokacak bir durum olduğundan mutlaka bu konuda gerekli tedbiri alın. Protherm kombilerinize dair bu ve benzeri tüm problemlerde Etimesgut Protherm Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz. Protherm şofben ve kazanlarda yaşayacağınız sorunlarda da ekibimizden her an yardım alabilirsiniz.