Etimesgut Kombi Servisi

Etimesgut Kombi Servisi, Ankara Etimesgut sakinlerinin kombi konusunda en donanımlı servisidir. Etimesgut, Ankara’nın en kalabalık yerleşim birimlerinden bir tanesidir. Bu anlamda pek çok kombi kullanıcısından söz etmek mümkündür. Ancak doğru servis tercih etmek bu noktada son derece önemlidir. Kombileri için doğru servis tercih etmeyen pek çok Etimesgut sakini bu konuda hüsrana uğrayabiliyor.

Yılların firması Etimesgut Kombi Servisi olarak donanımlı ve sertifikalı teknisyenlerimiz ile müşteri odaklı çalışıyor ve kombi kullanıcılarının sorunlarına yardımcı oluyoruz. Etimesgut Kombi Servisi olarak Ankara’nın en geniş hizmet ağına sahibiz. Etimesgut’da oturan kombi kullanıcılarının da daima yanındayız. Etimesgut Kombi Servisi firmamız donanımlı araçları ile bir çağrı durumunda hızlı bir şekilde kapınıza geliyor.

Kombiler pek çok elektronik parçadan oluşan cihazlardır. Kombiniz ister dış aksamı olsun ister iç aksamı mutlaka bakımı yapılmalı, her alanı temizlenmelidir. Uzun vadede bakımı yapılmayan kombiler pek çok istenmeyen ve beklenmeyen arızayı beraberinde getirmektedir. Eğer kombinizi uzun vadede kullanmak istiyorsanız ömrünü erken tamamlamak elinizdedir. Bunu da ancak Etimesgut Kombi Servisinin rutin bakımları sayesinde sağlayabilirsiniz.

Kombiler normal standartlarda gayet iyi çalışsa da bazen hiç beklemediğiniz bir anda arızaya geçebilir. Kombi konusunda farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Kombi konusunda sık bir şekilde karşılaştığımız durumlardan birisi cihazın su sızdırma problemidir. Kombinin içten dışa doğru su sızdırdığına dair gün içerisinde pek çok şikâyet alıyoruz. Su sızdırmanın pek çok farklı nedeni olabilir. Kombi tesisat bağlantıları zaman içerisinde eskimiş olabilir.

Böyle bir durumda su sızdırma gibi bir problem cihazda görülebilir. Pompa üzerindeki hava pürjörü kireçlene yapmış olabilir, kontrol edilmelidir. Kombi genleşme tankında hava kalmamış olabilir. Bu gibi bir durum su sızdırma sorununu ortaya çıkarabilir. Bununla beraber tankta bir delinme olmuş ise acil olarak onarılmalıdır. Aksi halde su sızdırma devam edecektir. Petek başlarında bulunan hava alma kısımlarından su almayı ihmal etmemelisiniz.

Cihazınızda boşaltma vanası var ise su boşaltma işlemini yapabilirsiniz. Su sızdırma durumu bunların haricinde farklı bir nedenden de çıkmış olabilir. Bunu ancak teknisyenlerimiz gerekli bakımı yaptıktan sonra belirleyecek ve gerekli tedbirleri alacaktır. Etimesgut Kombi Servisi ile cihazınız baştan aşağı detaylı bir şekilde kontrolden geçecek ve arıza tespiti ile en uygun onarım yöntemi tercih edilecektir. Etimesgut bölgesinde günün 24 saati hizmet veren firmamız Etimesgut Kombi Servisi garanti kapsamında cihazlarınızın bakını yapar ve orijinal parça desteği ile onarımı gerçekleştirir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!