Etimesgut Klima Servisi

Etimesgut Klima Servisi, her tür marka ve model klimanın montajını, bakım ve onarımını başarılı bir şekilde yapan alanında uzman bir ekiple çalışan köklü bir servistir. Klima adına aradığınız her tür desteği servisimizden alabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürüten servisimiz müşteri memnuniyetini öncelikli tutmaktadır. Bu anlamda müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda profesyonel bir şekilde hareket etmektedir. 

Etimesgut Klima Servisi Ankara’nın tüm diğer ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Etimesgut bölgesinde klima bakım-onarım çalışmalarını yürütmektedir. Klimalar konusunda günlük olarak pek çok şikâyet alabiliyoruz. Kimisi su sızdırıyor, kimisi çok gürültü yapıyor kimisi ise program hatası verebiliyor.

Sorun her ne olursa olsun Etimesgut Klima Servisi olarak yerinde arıza tespit ve sonuç odaklı işlemler ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Klimalar pek çok marka ile alıcılara ulaşsa da hepsinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Klima almadan önce özelliklerini iyice okuyup tartmanız önerilir. İhtiyacınıza tam karşılık olan klimayı almak ileride sizi büyük sıkıntılardan kurtaracaktır.

Klima çeşitleri her ihtiyacı karşılayacak şekilde farklı farklı üretilmektedir. Klima modelleri arasında en sık tercih edilenlerden bir tanesi inverter split klimadır. İnverter kontrolü demek elektrik devir frekansını değiştiren ve klima mekanizmasını düzenleyen sistemin adıdır. Etimesgut Klima Servisi olarak belirtmek isteriz ki inverter klimalarda kompresör belirli aralıklarla durmaz, kontrolü elden bırakmadan çalışmayı sürdürür ve oda sıcaklığında sabit bir şekilde kendisini frenler.

Soğutma ve ısıtma otomatik bir şekilde ayarlanmaktadır. İnverter split klimaların pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlara göz atacak olursak, klasik bir klimada istenen sıcaklığa gelinceye kadar kompresör çalışır ve sonra durur.

Ardından tekrar çalışır ve bu şekilde işleyişini sürdürür. Bu sebeple oda sıcaklığı ne olursa olsun klima ayrı bir efor harcar. İnverter split klima ise istenen oda sıcaklığına geldiğinde çalışmayı devam ettirir. Sadece devir hızı düşer. Bu da daha az enerji harcaması anlamına gelecektir. Gördüğünüz üzere gayet ekonomik bir özellik sunar.

Kompresörün oda sıcaklığında durması ve yeniden çalışması demek yüksek enerji harcaması demektir. Çünkü duruyor ve tekrar çalışıyor. Klimadaki kompresör ne kadar aralıksız çalışırsa o kadar az enerji harcar. Bu sebeple biz genellikle cihazların kapatılıp yeniden açılmamasını tavsiye ediyoruz.

Özellikle kısa aralıklarla cihaz yeniden kullanılacak ise. Her tip klimada olduğu gibi inverter split klimalarda da sizlere gereken her tür teknik desteği sağlayan Etimesgut Klima Servisi klima konusunda hiçbir şekilde mağdur kalmamanız için 24 saat hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!