Etimesgut İndesit Servisi

Etimesgut İndesit Servisi

Etimesgut İndesit Servisi ahlaklı , düzenli ve dürüst çalışma prensiplerini benimseyerek bu çizginin dışına asla çıkmadan görev yapan seçkin bir hizmet noktasıdır.

 Ankara ilinde, beyaz eşya ve diğer elektrikli ev aletleri piyasasında boy gösteren ve diğer markalar ile başa baş bir yarış sürdüren İndesit markası, sadece Ankara içinde değil Türkiye’nin genelinde sürdürdüğü bu yarışta hak ettiği sıralamayı almış ve geniş bir kitlenin ilgiyle takip ettiği ve satın aldığı ürünlere sahip olmayı başarmıştır.

Kalitesi ve performansı kadar ürünlerinin ücreti ile de diğer ürünlere göre daha çok tercih edilir özellikleri bulunan İndesit markası servis ağı sayesinde de tercih edilirliğini arttırmaktadır.      

Etimesgut İndesit Servisi, İndesit markasının elde ettiği bu yüksek güven ve tercih edilirliği daha yüksek seviyelere çıkartmayı ilke edinmiş servis anlayışı ve çalışmaları ile müşterilerinin yüzlerini güldürmeye çalışmakta ve verdiği servis hizmetleri ile İndesit servis ağının önemli bir parçası olmaya çalışmaktadır.

Garantili servis hizmetleri ile İndesit ürünlerinin henüz kullanım ömrü dolmayanlarını tamir ve onarım yaparken garantisi dolmuş indesit ürünlerine verdiği ücretli servis hizmetleri ile de müşterilerinin yüzlerini güldürmeye çalışmaktadır. 

Uzman ve deneyimli kadrosu ile tüm indesit ürünlerini en ideal şekilde tamir eden ve bakımını gerçekleştiren Etimesgut İndesit servisi nin hizmetlerini satın almak için servis telefonlarından veya internet adresinden irtibata geçmelisiniz.

Etimesgut İndesit Servisi soğutma işlevini yapamayan buzdolabı, bulaşıkları iyi yıkamayan bulaşık makinesi, altından su kaçıran çamaşır makinesi veya kurutmaya çalıştığınız ama haznesinden sürekli nemli çıkan çamaşırlar nedeni ile canınızı sıkan kurutma makinesi gibi ürünlerinizi en iyi şartlarda tamir ederek , eskisinden daha sağlam durumda sizlere teslim ediyor.

 Etimesgut indesit Servisi ilk kurulduğu gün çizgisi ne ise bugün de aynı şekilde, işinde asla taviz vermeden ve hizmetten yorulmadan , dinamik bir şekilde çalışmalarına devam ederek başta Etimesgut bölgesi olmak üzere tüm çevre semtlere de standart üstü servis hizmeti sunmaktadır.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!