Etimesgut Hotpoint Servisi

Geniş bir servis ağıyla hizmet veren Etimesgut Hotpoint servisi aynı zamanda nakil , taşınma gibi durumlarda beyaz eşya kurulumu ile ilgili de hizmet vermektedir.

Bununla birlikte sahip olduğu yetki belgeleriyle ve sertifikaya sahip uzmanlarıyla beyaz eşyaların parça değişimini de gerçekleştirebilmektedir. Uzmanlar, teknik servis aranmadan önce buzdolaplarıyla ilgili kullanıcının bazı kontrolleri gerçekleştirmelerinin öncelikli adım olması gerektiğini belirtmektedir.

Bu konuda Etimesgut Hotpoint Servisi olarak yardımcı olabilmek adına aşağıda bazı noktaları maddeler halinde sıraladık.

 Buzdolabı arızaları hakkında

 – Buzdolabı çalışmıyorsa; öncelikle fişin takılı olduğundan emin olmak gereklidir. Eğer ki fiş prize takılıysa elektrik sigortalarının kontrolü yapılmalıdır. Bu kontrollere rağmen hala buzdolabıçalışmıyorsa teknik servisten destek alınmalıdır.

 – Buzdolabı çalışıyorken sesi yükseliyorsa; ortamın sıcaklığındaki değişikliklerden dolayı çalışma esnasında seste değişiklikler olabilir. Zeminde dengesizlikler ya da yamukluk var ise sarsılmadan dolayı yine seste değişiklikler oluşabilir. Bu kontroller yapıldıktan sonra teknik servis aranmalıdır.

 – Buzdolabının dondurucu bölümündeki sıcaklığı düşük derecede ancak soğutucu sıcaklığı yeterliyse; gerektiğinden çok daha düşük bir sıcaklık derecesi ayarlanmış olabilir. Öncelikle soğukluk derecesi yükseltilip çalışma performansı kontrol edilmeli. Hala yeterli verim alınamıyorsa teknik destekten yardım alınmalıdır.

Çamaşır makineniz de çalışma esnasında hoşnut olmadığınız şeylere sebep oluyorsa, mesela sıkma esnasında vibrasyon nedeni ile sarsıntı ve titreşim varsa, cihaz yerinden kayıyor ve hareket ediyorsa, tambur dönmüyosa, elektrik gelmediği için çalışmıyorsa hiç beklemeden Etimesgut Hotpoint Servisi ile görüşerek servis talebinde bulunabilirsiniz.

 Buzdolabı ile ilgili soğutma şikayetlerinizi de acil olarak değerlendirmeye alıyor ve anında ekip yolluyoruz. Derin dondurucu ürünlerin de etkin servis olan işletmemiz 7 gün 24 saat sizlerin emrindedir.

Hotpoint , Ankara ilinde geniş servis ağına sahiptir. Bu organizasyonu sağlamaktaki ana neden Etimesgut bölgesindeki Hotpoint cihaz kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaktır. Etimesgut Hotpoint Servisi 448 00 00 numaralı hattı aradığınızda karşınızda olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!