Etimesgut Ferroli Servisi

Etimesgut Ferroli Servisi olarak 25 yıllık bir deneyim ile siz Etimesgut sakinlerine Ferroli cihazlar konusunda kapsamlı ve garantili hizmet vermeye devam ediyoruz.

Etimesgut Ferroli Servisi
Etimesgut Ferroli Servisi

Alanında uzman teknisyenlerimiz ile gece gündüz demeden sizlere yardımcı oluyor ve cihazlarınıza kapsamlı bakım sağlıyoruz. İso 9001 belgeli firmamız teknisyenleri gerekli tüm eğitimleri almış, deneyimli ve sertifikalı personeldir.

Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet profesyonel ve garantili olmaktadır. Gezici servis araçlarımız ile günün her saati Etimesgut ve çevresinde aktif olarak bakım onarım işlemleri gerçekleştirdiğimizden sadece tek bir telefonunuz ile sizlere en yakın servis aracımızı yönlendiriyor ve işlemlerimizi hızla tamamlıyoruz.

Ferroli marka kombi ve şofbenler oldukça kullanışlı olmalarına rağmen yıllık bakımları aksatıldığı takdirde pek çok sorun ortaya çıkarabilirler. Ferroli marka cihazlarınıza yıllık bakımları ekibimiz yerinde ve garantili bir şekilde yapmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket ederken müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Etimesgut Ferroli Servisi ayrıca rahat ulaşılabilir ve hızlı oluşu ile de diğer firmalardan kendisini ayırmaktadır.

Şofben Servisi

Ferroli şofbenlerde karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi ateşleme grubunun brülörü yakmamasıdır. Genellikle böyle bir problem gaz valfi arızalarında ortaya çıkmaktadır. Ateşleme grubu parçalarının tüm bakımları yıllık bakım çerçevesinde Etimesgut Ferroli Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca cihazınızda bir parça değişecek ise ekibimiz bunu orijinal Ferroli parçalarından sağlayacağı için cihazınızda olumsuz herhangi bir durumla karşılaşmayacaksınız.

Etimesgut Ferroli Servisi şofben bakımınızı da üst seviyedeki satandart işlemlere tabi olan işlemlerle gerçekleştirmektedir. Kalite , asla vaz geçemediğimiz bir unsurdur. Bunun için elimizden geleni yaparız. Ferroli marka şofben kullanıcıları markaya olan güven duygusu ile satın alımı gerçekleştirmiştir. 

Biz de Etimesgut Ferroli Servisi olarak bu güvenin karşılığını vermek için elimizden geleni yaparız. Hermatik ve bacalı olarak sınıflandıracağımız şofbenlerinizin ortalama ömrü 20 – 25 senedir. Bacalı şofben kullanıcısıysanız acil olarak ürünü değiştirmenizi tavsiye ederiz

Kombi Servisi

Kombiler konusunda da farklı arıza kayıtları elimize ulaşabiliyor. Kombiniz yeteri kadar ısıtma yapmıyor ise radyatörleri kontrol etmek gerekir. Radyatör vanaları açık değilse açılmalıdır. Bununla beraber gaz ve elektrik ayarları da kontrol edilmelidir.

Radyatörden kombiye gelen dönüş hattında bir tıkanma var ise açılmalıdır. Üç yollu vana arızası meydana gelmiş olabilir. Cihazınıza elektrik gitmiyor ise elektronik kartı arızalanmış olabilir.

Tüm parça bakımları Etimesgut Ferroli Servisi ekiplerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılacak ve herhangi bir arıza durumunda gerekli müdahalede bulunulacaktır.

Kar yağışı ve fırtına, kış aylarını çekilmez hale getirebilir. Kış aylarında, çok önemli bir unsur olan ısınma olayı, mecburi bir olaydır. Kombi bakımında kombinin kurulumu, önemli bir unsurdur. Etimesgut Ferroli Servisi tarafından yapıldığı gibi plan ve proje ile kurulan kombiler, mühendislerin onayını gerektiren kurulum özellikleri yerine getirildiğinde ömür boyu tehlikesiz ve güvenli kullanım sağlar. 

Kombi bakımı, gaz kaçakları, ihmale gelmeyen önemli hususlardır. Özellikle gaz kaçakları, acilen ihbar edilmelidir.

Bu konuda etkili çözüm sunan Etimesgut ferroli servisi çalışanlarımız, kısa zamanda bakım, onarım ve tamir işlemleri gerçekleştirmektedir. Takım anlayışı ile çalışan servisimiz, sertifikalıdır. Klima ve kombi sektöründe, ön keşif hizmetiyle, ürünün kurulacağı yer tespit edilmektedir.

Etimesgut Ferroli Servisi ekiplerimiz gezici servis araçları ile hızlı bir şekilde hareket eder ve sizleri hiçbir suretle bekletmez. Özellikle günün yoğun saatlerinde acaba geç kalır mı endişesi taşımanıza gerek kalmaz çünkü geniş çaplı bir teknik birim olarak hareket etmekteyiz. Sizlere en yakın servisimiz hareket edeceğinden gün içinde rahatlıkla işlemleriniz görülecektir.

Ayrıca Etimesgut sakinleri herhangi bir şekilde mağdur kalmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Yani gecenin kaçı olursa olsun müşteri temsilcilerimize ulaşarak arıza kaydı oluşturabilir ve bizden anında teknik destek alabilirsiniz. Etimesgut ve çevresinde Ferroli marka konusunda kimden destek alabilirim diye düşünmeyin, hemen işin profesyonelini arayın.

Etimesgut Ferroli Servisi tarafından sürekli uygulandığı gibi klima bakımı şofben bakımı ve kombi bakımı, uzmanlık isteyen işlerdir. Klima bakımında, filtrelerin temizlenmesi, toz ve polen temizliği, fan bakımı, gaz kontrolü, bakım esnasında önemli olan konulardır. 

Klima Servisi

Etimesgut Ferroli Servisi tarafından klimanızın gazı bitmeden takviye etmek, kompresör parçasının daha uzun süreli kullanımına yardımcı olacaktır.

Klimalarda en önemli unsur, gazdır. Kullanılacak gaz orjinal olmalıdır. Markaya göre orjinal parça temin edilmelidir. Yaz ayına girmeden yapılması uygun olan klima bakımı, aşırı sıcak aylarda sıcağa yakalanmadan, rahat etmenizi sağlayacaktır.