Etimesgut Doğsan Servisi

Servis hizmeti, günümüzde en önemli hizmetlerden biridir. Etimesgut Doğsan Servisi adı ile servis hizmetinde en iyi ve en etkili çözümler sunan firmamız, konusunda söz sahibi olan servis elemanlarını tercih etmektedir.

Servis hizmetinin başarılı ve etkili olması için, klima, kombi ve beyaz eşya servis hizmeti konusunda eğitim almak gerekir. Sertifika, kombi, klima ve beyaz eşya gibi cihazların bakımında zorunludur.

Mühendislerin çizdiği proje ile montajı yapılan kombiler, havalandırma delikleri sayesinde, daha güvenli olmaktadır. Kombi gaz kaçakları, en kısa zamanda ihbar edilmelidir. Garantili parça, tecrübeli Etimesgut doğsan servisi hizmeti, hızlı ve zamanında iş teslimi, firmamızın çalışma prensibidir.

Kombi bakımında, suyun ısınması özellikle takip edilmektedir. Su ısıtıcı kısım, özel olarak tetkik edilmektedir. Peteklerin ısınması, bacanın çalışma özellikleri, kombi bakımında takip edilen işlemlerdir.

Klima cihazları, serinlemenin en pratik halidir. Yaz aylarında, klimaların bakımlı olması, önemli bir husustur. Klimanın yeri, odanın serinlemesi için önemli bir husustur.

Bu konuda uzman olan Etimesgut Doğsan Servisi çalışanı elemanlarımız, odanız için en uygun modeli belirlemektedir. Gaz takviyesi, gaz bitmeden yapıldığı taktirde, kompresör zarar görmemektedir.