Etimesgut Demirdöküm Servisi

Etimesgut Demirdöküm Servisi olarak siz Etimesgut sakinlerine Demirdöküm cihazlarınızla ilgili garantili hizmet sunmaktayız. Demirdöküm marka klima, kombi, şofben ve kazanlarda gerekli tüm bakım ve onarımlar firmamız tarafından garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Etimesgut Demirdöküm Servisi
Etimesgut Demirdöküm Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kombi ve şofbenler yıllık bakımları aksatılmadığı takdirde gayet verimli çalışan cihazlardır. Elektrik ya da gazla çalışan bu cihazların pek çok elektronik aksam ve parçası bulunduğundan bu parçaların rutin bakımları aksatılmamalıdır. Servis olarak yılda iki kez bakım onarım tavsiye etmekteyiz.

Şofben Servisi

Şofbenlerde karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi şofbenin suyu ya az ısıtması ya da hiç ısıtmaması durumudur. Demirdöküm marka şofbeniniz suyu az ısıtıyor isemuhtemelen ısıtıcılardan bir tanesine enerji gitmiyordur.

Su basıncı ile çalışan sviclerde bir arıza meydana gelmiş olabilir ya da kademe anahtarı arızası ortaya çıkmış olabilir. Şofbeninizdeki sorunun tam anlaşılması adına parça kontrollerinin sağlanması gerekir. Bu konuda sizlere Etimesgut Demirdöküm Servisi teknisyenimiz yardımcı olacaktır.

Şofbenin yakıt pompası hava emiyor olabilir, mutlaka uzman kişi dahilinde kontrolü sağlanmalıdır. Kazan bakımı için sizlere Etimesgut Demirdöküm Servisi firmamızın uzman teknisyenlerini gönderiyor ve bakım işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Merkezi ısıtma sistemleri çerçevesinde oldukça verimli çalışan kazanlarda da bir takım arızalar ortaya çıkabilir. Mesela brülör çalışıyor ancak hemen arızaya geçiyor ise yakıt yeterince ısınmamış olabilir. Ayrıca yakıt püskürtme memesi tıkanmış olabilir.

Kombi Servisi

Kış aylarında hem ev hem de işletmelerde kullanılan kombiler sürekli olarak çalışan cihazlardır. Kombi yandığında radyatörler ısınmaktadır. Ancak kombiniz eğer siz çalıştırdığında gereğinden fazla ısınma yapıyorsa pek çok arızanın habercisi olabilir.

Demirdöküm kombiniz çok ısınıyorsa kombinizin pompası arızalanmış olabilir ya da ana eşanjörde bir problem ortaya çıkmış olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Kombilerin aşırı ısınmasının nedenlerinden bir tanesi de kalorifer filtresinin tıkanması durumudur.

Kalorifer filtresi tıkanmış ise su tesisat içerisinde rahat bir şekilde dolaşamaz ve dolayısıyla verimli bir şekilde ısıtamaz. Kontrol ve temizleme işlemi Etimesgut Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılmaktadır.

Gerek güvenlik gerekse tasarruf açısından yoğuşmalı kombi seçilmelidir. Klima montajınız için de kullanılan tesisat, voltaj ve klimanın kurulduğu yer çok önemlidir. Bu yüzden profesyonel ekibimizden servis hizmeti talep edebilirsiniz.

Demirdöküm cihazlar konusunda yıllardır müşterilerine kusursuz hizmet sunan firmamız Etimesgut Demirdöküm Servisi her model cihazınıza profesyonel destek sağlamaktadır. Etimesgut ve çevresinde gezici servis araçları ile zaman kaybetmeden hizmet götüren firmamıza isterseniz telefon müşteri hattından, isterseniz online olarak web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yıllık bakımlar için de firmamıza talepte bulunabilirsiniz. Sizlerin istediği gün ve saatte yıllık bakım için ekibimiz yola çıkacak ve yıl içerisinde herhangi bir sorun yaşamamanız adına Demirdöküm cihazlarınıza kapsamlı bir bakım gerçekleştirecektir.

Demirdöküm markasının tüm kolay kullanım avantajlı KombiŞofbenklima, merkezi sistem, güneş enerjisi gibi tüm ürünlerinin servis hizmeti Etimesgut demirdöküm servisi tarafında verilir. Tüm yedek parçaları orijinal yedek parça olarak bulundurulur.

Müşteri temsilcimizi 7/24 arayarak ihtiyacınızı ya da probleminizi belirttiğinizde servisimiz oldukça hızlı bir şekilde size dönüş yapar. Etimesgut Demirdöküm Servisi uygun fiyatlarla sorununuzu gidermeniz için çözümler üretir.

Demirdöküm marka ürününüzün montajı için gelen ekibimiz eğitimli ve sertifikalı personeldir. Kaliteli işçilikle yapılan işlemleriniz 1 yıl garantilidir. Etimesgut Demirdöküm Servisi olarak TSE belgeli şirketimizde tüm montaj işlemleri kullanım kılavuzuyla uyumludur. Son teknoloji yoğuşmalı kombiler eski tarz kombilere göre çok avantajlıdır.

Klimanız sorunsuz çalışıyor olsa bile sene iki kez bakımını yaptırmak elektrik tasarrufu ve kullanımda konforu sağlar. Klimanızla ilgili herhangi bir arıza neticesinde değiştirilecek parça orijinal olmalıdır.

Yoksa uygun fiyatlar bahanesiyle orijinal olmayan parça değişiminde klimanızın ömrü kısalacak ve yeniden arıza yapma ihtimali yükselecektir. Demirdöküm markasının değerine uygun seçkin bir servis hizmeti istiyorsanız bizlere ulaşın.

Etimesgut Demirdöküm Servisi kombi şofben ve klimalarınızla ilgili tüm sorunlarınızın çözümü için 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir. Hızlı, çabuk ve ekonomik servis hizmetimizden yararlanmak için lütfen 0312 448 00 00 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden uygun olduğunuz gün ve saat için randevu alınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!