Etimesgut Daikin Servsi

Etimesgut Daikin servisi dünyanın en çok tercih edilen klima markası olan Daikin ürünlerinin servis hizmetini sizlere sunar.

Etimesgut Daikin Servsi
Etimesgut Daikin Servsi

TSE belgeli şirketimizde sertifikalı ve teknik donanımı tam personellerle çalışıyoruz. Klima montajı doğru yapılmadığı takdirde gerek teknik gerek fatura noktasında problemlerle karşılaşırsınız.

Klima Servisi

Klima Montajı

Etimesgut Daikin Servisi olarak bünyemizde görev alan profesyonel ekibimiz sizler için klimanın montajının yapılacağı yerden klimanın kullanma kılavuzundaki ya da kataloğundaki açıklamalara uygun olup olmadığına önem vererek montaj hizmeti sunar.

Doğru montajın ardından klimalarınızın yılda iki defa güvenli servisler aracılığıyla bakım yaptırmanız çok önemlidir. Bakım yaptırmadığınız takdirde klimalarınızın kompresörleri bozulup filtreleri kapanabilir. Yaşadığınız ortama hava yoluyla bakteri çoğaltmış olursunuz. Daha konforlu bir hayat için klima bakımını  Etimesgut Daikin Servisi gibi uzman servislerden yaptırın.

Ruhsatlı olup olmadıklarını, fatura kesip kesmediklerini ve 1 yıl garanti verip vermediklerini kontrol edin. Etimesgut Daikin Klima Servisi olarak tüm orijinal yedek parçalar ve işçilik için 1 yıl garanti veriyoruz. 

Daikin marka klimalarınızda oluşacak arıza ve onarım işlemlerinde de servisimiz, geniş orijinal parça altyapısıyla sizlerin sorunlarına tam çözüm sağlar. Yüksek fiyatlara aldığınız klimalarınıza yakışacak kaliteli ve hızlı çözümler sunan servisimizi arayıp randevu talep edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!