Etimesgut Buderus Servisi

Etimesgut Buderus Servisi kombi ve şofbenlerinizin yanı sıra bakım veya tamir işi gerektiren klima cihazlarınız için de hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Etimesgut Buderus Servisi
Etimesgut Buderus Servisi

Elektronik aletlerin, sadece arızası için değil belirli aralıklarla bakımının yapılması için teknik servishizmetine ihtiyaç vardır. Özellikle, kombi şofben ve klima gibi ısıtma-soğutma sistemlerinin belirli periyodlarla bakımının yapılması gerekmektedir.

Kombi Servisi

Isıtma-soğutma sistemleri üzerine hizmet veren Buderus markasının, her bölgede teknik servisi mevcuttur. Etimesgut bölgesinde, buderus marka kombilerin tamiri, bakım ve onarımı için, kesintisiz olarak teknik servis hizmeti alınabilir. 

Etimesgut Buderus Servisi, ev veya işyerlerinde bulunan ısıtma-soğutma sistemleri için ihtiyaç duyulan servis hizmetini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Farklı performans ve özelliklerdeki Buderus ürünleri için talep edilen servis hizmeti, alanında iyi eğitim almış ve gereken sertifikalara sahip çalışanlar tarafından detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Ürünün kurulum aşamasında garanti şartları, emniyet önerileri ve kullanım aşamasında dikkat edilmesi gereken noktalar kullanıcılara bildirilir.

Cihazların verimli çalışması, enerji tasarrufu ve sağlık açısından herhangi bir risk oluşturmaması için, Etimesgut Buderus Servisi tarafından  her sene belirli bir düzende  servis çalışanları tarafından kontrol ve temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Onun haricinde, arıza gibi ekstra bir durumda da, müşteri hizmetleriyle iletişime geçilerek servis hizmeti talebinde bulunabilir.

Etimesgut Buderus Servisi 448 00 00 numaralı hatlarını siz değerli müşterileri her zaman ulaşsın diye sürekli açık tutabilmek için vardiya sistemi ile çalışmaktadır.

Hangi saat veya ne zaman isterseniz isteyin bizi arayabilir servis kaydı açtırabilirsiniz. Görevli personellerimiz Buderus amblemi taşıyan ve beğenerek kullandığınız kombi klima ve şofben gibi ürünlerinizi arızalı durumlarını gidermek için var gücü ile çalışmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!