Etimesgut Bosch Servisi

Ankara Etimesgutda bulunmakta olan Etimesgut Bosch Servislerimiz siz değerli müşterilerimize uzun senelerdir hizmet vermektedir.

Bosch markalı cihazlarımız beyaz eşya, klima, kombi ve şofben olmak üzere birçok çeşiti bulunan cihazlara sahiptirler.

Severek kullandığımız Bosch markalı cihazlarımızın başına küçük ve ya büyük arızalar gelebiliyor.

Etimesgut Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Buzdolabınız çalıştığı halde soğutmuyor mu işte bunun nedenlerDolaplarınızın kapı fitillerinin eskimiş olması maalesef ki ısı kaybına neden olmaktadır.

Kapı fitilleriniz eskimiş ise en doğru durum kapı fitillerini değiştirmek olacaktır. Diğer bir sebep ise bilmeniz gerekir ki buzdolaplarınız içerisinde bulunmakta olan gaz sayesin de soğutma işlemi yapıyor. Buzdolabınız da muhtemel oluşmuş gaz kaçağı yüzünden buzdolaplarınız soğutma işlemi yapmaz.

Bulaşık makinelerinde makinemizin suyunu aldıktan hemen sonra yıkamaya geçmiyorsa ya da belli bir süre yıkayıp sonra duruyorsa yıkama motoru, kablo tesisat grubu ve elektronik kart,  arızalanmış olabilir.

Böyle bir durum ile karşı karşıya geldiğinizde ise yapmanız gereken durum EtimesgutBosch Servisfirmamızdan servis talep ederek bulaşık makinenizin arızasını en iyi şekil de tamir ettirmeniz olacaktır.

Etimesgut Bosch Klima Arızaları

Etimesgut Bosch Servisi olarak sizlere klima bakımının önemini anlatacağız.

Boschklimalarınızın bakım işlerini aksatılması, kullanım kılavuzunda ki talimatlara uymadan hareket etmeniz ya da kimsenin anlamadan birden bire ortaya çıkan arızalar yüzünden klimanız bozulabiliyor.

Arızayı ne kadar çabuk tespit edip bir teknik servis çağırmanızda fayda var Çünkü klimalarınızın sorunları işinde profesyonel olmuş teknik personeller tarafından tamir edilerek zamanın da bakımını yaptırarak klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz ve arızasız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Etimesgut BoschK ombi Arızaları

Özellikle de yaz ayların da hayatımızın vazgeçilmesi olan klimalarımızı doğru şekilde kullanıyor muyuz? Bakımını zamanın da yaptırıyor muyuz? Kullanım kılavuzun da ki talimatlara uyuyor muyuz?

Sizce de klimalarımızda bu sebeplerden ötürü arızalanmalar görülmüyor mu? Etimesgut Bosch Servisi olarak sizlere klimanızın çalışmama sebeplerini sıraladık.

Klimanıza enerji gelmiyor olabilir, bu durumda fiş prize takılımı ve ya sigorta ve ana sigortayı kontrol etmeniz gereklidir.

Çalıştırma anahtarın da arıza olabilir, anahtarı kontrol edilmeli arıza varsa değiştirilir.

Fan motoru veya kompresör arızalı olabilir, fan motoru ve kompresörü kontrol edilerek arıza bulunur. Arızalı olan değişir.

Etimesgut Bosch Şofben Arızaları

Günümüz de çok fazla tercih edilmese de illa ki kullananlarımız vardır. Etimesgut Bosch Servis olarak sizlere şofben içinden neden su akıtıyor ve şofben neden sigorta attırıyor sorularınızın cevaplarını vereceğiz.

  1. Şofben içinden neden su akıtıyor?
  2. Sivicleri çalıştıran diyafram delinmiş olabilir.
  3. Su kabı delinmiş olabilir.
  4. Şofben neden sigorta attırıyor?
  5. Akımı taşıyan kablolar da kısa devre yapmış olabilir.
  6. Rezinstansta kısa devre olmuş olabilir.

Etimesgut Bosch Servisi ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Sektörün en büyük markalarından olan Bosch markalı tüm beyaz eşyaklima, kombi şofben ve küçük ev aletleri konusunda her türlü montaj, onarım ve bakım işlemlerini hızlı, doğru ve etkin bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Alanında iyi yetişmiş personelimiz sizden gelen talepler doğrultusunda problemlerinizi etkili bir şekilde çözer. Uzun süreli çalışma gerektiren onarımlarda makinenize eşdeğer bir ürünle sizi sıkıntınızı giderir. 

Etimesgut Bosch servisi hizmete başladığı günden beri kaliteli servis hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Arıza onarımlarında yüzde yüz orijinal yedek parça hizmetimizle güvenli bir şekilde bizlerden hizmet talep edebilirsiniz.

Bosch marka buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ankastre setler, ocak, davlumbaz fırın, küçük ev aletleri, kombi ve klima gibi hayatımızın vazgeçilmez parçalarından olan makinelerle ilgili tüm ihtiyaçlara Etimesgut Bosch Servisi olarak kesin ve hızlı çözüm üretiriz.

Klima yedek parçaları ve aksesuarları gibi yaz mevsiminde çok ihtiyaç duyulan ekipmanlarımız mevcuttur.

Etimesgut Bosch Servisi eli ile kullandığımız tüm yedek parçalarımız ve tamir yaptığımız eşyadaki işçilik 1 yıl garanti altındadır. Bosch markasının büyüklüğüne uygun büyük servis hizmetimiz ve sertifikalı elemanlarımız sayesinde sorunsuz teknik destek alabilir ve müşteri yetkilimizle detayları görüşebilirsiniz.

Etimesgut Bosch Servisi her türlü tamir işleminin arkasında durduğunu kanıtlamak için iş bitiminde sizlere yapılan işe dair bir makbuz vermektedir.

Kullanılan parça ve uygulanan işçiliğin bir yıl garanti altına alındığını da belgeleyen bu evrak sizi ve paranızı garanti altına alarak rahat bir dönem geçirmenizi sağlar. Etimesgut Bosch Servisi klima montajı, kombi tamiri şofben bakımı beyaz eşya onarımı gibi işleriniz için 24 saat görev yapmaktadır.